Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem anno még a kadettem ZE502 es volt az jo volt ... tapadt és gyorsan kopott..

az 512 es szarabb gumi lett ... mint az 502 es ... viszont az 502es nagyon feluszott esöben addig az 512 már nem annyira...

az FK452 nem ez az széria korrekt a vizelvezetés és jol is tapad ..

bár szivem szerint Dunlop SP9000 et vennék de most annyi pénz nincs

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van 512es, még nem volt kocsin, alig 2 éves assszem :huh: :)

vettem volne ilyet is de még csak nem is hallottam rola itthon és az árát tudni sem akarom

falhza.xl.jpg

AzenisRT615_205_40R17_1.jpg

AzenisRT615_205_40R17_2.jpg

vagy TOYO R1R de ehez sem mertem árat nézni

ez sokkal jobban hasznalhato utcan mint az R888

de mind nyári gumi .. még a vizet sem seretik nagyon

37848.jpg

r1r_061.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg István csinálja úgy, ahogy gondolja...ha neki az a jó, hogy eladja, és vesz valami másikat, akkor legyen úgy...én sem értek vele egyet, de nem fogom lebeszélni róla...nagyfiú már...

én egy szóval nem mondtam, hogy ne adja el.... adja.. vegyen mást... csak arrra próbáltam utalni, hogy amikor felrakja az autóját hirdetni akkor 10oldalon keresztül magyarázkodnia kell, hogy miért.... ezért írtam, hogy szerintem nem ez az igazi indok amiért eladja...mondja azt h beleölt 4misit már nincs mit csinálni vele.. megunta.. majd a mással kezdi előröl.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.