Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Majd ha kész lesz,teljesen másként fogod látni....Nem szívesen hagyod ott sehol,rettegsz hogy rányitják az ajtót vagy bele tolatnak........ :lol: Én 40e km-t mentem el a kocsival,de ennek nagy része a fényezés elötti időszakban volt...Semmi baja nem volt eddig,de azóta eltelt 3év...És minden egyes forint amit ráköltök ablakon kidobot pénz.Írhattok bármit,akkor is így gondolom........ :huh:

Semmit nem veszek ki belőle.ha elmegy akkor így megy el,ha nem akkor meg kell nekem :D

Azért Én 2x is kint voltam Németbe szóval nem az egyszeri 400km-től tartok :D

Az hogy olcsó az alkatrész,baromság.A Fordhoz,(ami tudom hogy szerintetek szar)szinte minden fele annyiba kerül :D

Én így is féltem csórikámat,,,,, ajtónyitástól ilyesmi! Amugy meg nemtudom milyen a Ford, nemszarozom le , csak annyi hogy nekem a CRX után az Astra felüdülés! :) De természetesen eltudod te dönteni neked mi a jó :D

Link to comment
Megosztás:

Én így is féltem csórikámat,,,,, ajtónyitástól ilyesmi! Amugy meg nemtudom milyen a Ford, nemszarozom le , csak annyi hogy nekem a CRX után az Astra felüdülés! :D De természetesen eltudod te dönteni neked mi a jó :D

Igazából ismét az a helyzet mint fél évvel ezelött.Mindenki bombáz hogy ne add el,meg Én sose tenném,meg milyen olcsó.....de megvenni ismét senki nem akarja.....Ez a téma már tényleg nem érdekel :P Ha elviszik vigyék,ha nem akkor 1-2év múlva szétbontjuk Dinynél :huh: :) :D :D

Ford:Sokak szerint a Ford egy nagy szemét....Én nem így látom.A futóműve szinte olyan mint az astrámé,csak kényelmes is pluszban :lol: Az kicsit furcsa hogy elég magasra tették az ülést...Nekem jobban bejön ha a földön ülök.A motorja szerintem tökéletes.Kegyetlen jól megy,és most hogy már tudom rendesen vezetni 6L fogyaszt városban,szemben az Én 11L fogyimmal.......A fék is nagyon jó,nem csak dísznek van a 300as tárcsa.Az alkatrész árak pedig annyira viccesek,hoy ha ezt elöbb tudom,akkor sosem veszek opelt.Egy gyári ékszíj 4500ft,gyári első gátló 20500ft,első tárcsa 9900,betét hozzá9000:Vadonat új gyári ford generátor 36000ft,és van raktáron....Szóval lényegesen olcsóbb fentartani,mint bármelyik 15éves astrát...... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt Én is így csinálom,de akármilyen messze állok meg,szinte biztos,mire kijövök ketten állnak már mellettem :huh: :) :D

Na akkor ott sem más a a helyzet! Utálok is eljárni ilyen nyilvános parkolókba látom mi megy ott. Mondjuk boltnál ha Kriszta bemegy kint maradok , aztán ha látják hogy bent ülsz kicsit másképp szálnak ki a sajátjukból! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ford:Sokak szerint a Ford egy nagy szemét....Én nem így látom.A futóműve szinte olyan mint az astrámé,csak kényelmes is pluszban :huh: Az kicsit furcsa hogy elég magasra tették az ülést...Nekem jobban bejön ha a földön ülök.A motorja szerintem tökéletes.Kegyetlen jól megy,és most hogy már tudom rendesen vezetni 6L fogyaszt városban,szemben az Én 11L fogyimmal.......A fék is nagyon jó,nem csak dísznek van a 300as tárcsa.Az alkatrész árak pedig annyira viccesek,hoy ha ezt elöbb tudom,akkor sosem veszek opelt.Egy gyári ékszíj 4500ft,gyári első gátló 20500ft,első tárcsa 9900,betét hozzá9000:Vadonat új gyári ford generátor 36000ft,és van raktáron....Szóval lényegesen olcsóbb fentartani,mint bármelyik 15éves astrát...... :)

Kérdezz már rá mennyi egy bontott klíma cső a kókuszba!Majd rájössz mekkora az árkülönbség. :D

Két lakótársamnak is kókusza van(Mk1 1.6és Mk2 1.8TD),nekem is tetszik,főleg a futóműve,de azért ne hasonlítsuk össze az E kadett idején kifejlesztett futóművet az második generációs kókuszéval.

Az árakról pedig,amiket ide leírtál...kb pont ilyen árban vannak az astra cuccai is.

Nem vitázni akarok veled,félre ne érts,csak szerintem rosszak az érveid.

Cserélni akarsz,mert meguntad a szerelgetést és pénz beleölést ennyi!

Nem kell ezt cifrázni!

Link to comment
Megosztás:

Igazából ismét az a helyzet mint fél évvel ezelött.Mindenki bombáz hogy ne add el,meg Én sose tenném,meg milyen olcsó.....de megvenni ismét senki nem akarja.....Ez a téma már tényleg nem érdekel :D Ha elviszik vigyék,ha nem akkor 1-2év múlva szétbontjuk Dinynél :huh: :) :D :D

Mi is sajnáljuk veled együtt hidd el, és azé pofizunk neked! De ha egyszer felesleges akkor így van el kell adni nem tudsz mit csinálni, biztos vagyok benne. :D

Ford:Sokak szerint a Ford egy nagy szemét....Én nem így látom.A futóműve szinte olyan mint az astrámé,csak kényelmes is pluszban :lol: Az kicsit furcsa hogy elég magasra tették az ülést...Nekem jobban bejön ha a földön ülök.A motorja szerintem tökéletes.Kegyetlen jól megy,és most hogy már tudom rendesen vezetni 6L fogyaszt városban,szemben az Én 11L fogyimmal.......A fék is nagyon jó,nem csak dísznek van a 300as tárcsa.Az alkatrész árak pedig annyira viccesek,hoy ha ezt elöbb tudom,akkor sosem veszek opelt.Egy gyári ékszíj 4500ft,gyári első gátló 20500ft,első tárcsa 9900,betét hozzá9000:Vadonat új gyári ford generátor 36000ft,és van raktáron....Szóval lényegesen olcsóbb fentartani,mint bármelyik 15éves astrát...... :D

Na netudd meg hondához milyen vad árak voltak :P Kerékcsapágy 30 felett toronycsapágy 27 ezer , bontott AC 30-40 :P

Link to comment
Megosztás:

Kérdezz már rá mennyi egy bontott klíma cső a kókuszba!Majd rájössz mekkora az árkülönbség. :lol:

Két lakótársamnak is kókusza van(Mk1 1.6és Mk2 1.8TD),nekem is tetszik,főleg a futóműve,de azért ne hasonlítsuk össze az E kadett idején kifejlesztett futóművet az második generációs kókuszéval.

Az árakról pedig,amiket ide leírtál...kb pont ilyen árban vannak az astra cuccai is.

Nem vitázni akarok veled,félre ne érts,csak szerintem rosszak az érveid.

Cserélni akarsz,mert meguntad a szerelgetést és pénz beleölést ennyi!

Nem kell ezt cifrázni!

Az astrához sem olcsó a klíma cső,kompresszor bontva nincs is......Légyszíves Johnny hozzál nekem gyári 284es tárcsát és betétet 30ért,mert bármikor átveszem.Mikor a gyári 256os fék is ennek a duplája.Egy hoszbordás szívj 7000forint környékén van...Generátor felújítva 30körül,és az sem gyári.Egy gyári első gátló igaz 20e forintba kerül,de egy öreg autótól azért nem várnám el hogy annyiba kerüljön,mint egy 3éves kocsihoz....... :D És azért messze egy lapon sem lehet emlegetni a 2autót,mert úgye van egy kis idő a két autó tervezése között :D

És különben is,Te nekem ne oszd itt az észt :) :D Veszel egy corsát hogy ne az astrát tedd tönkre Pesten :D Kettönk között annyi a különbség hogy nekem nincs arra se pénzem se helyem hogy lerakjam az astrát,és nézegessem,miközben másikat használok..... :huh:

Szerelgetni eddig se kellett...de lássuk csak....Vezérlést kell cserélni lassan 60e forint.Olaj csere szürökkel együtt 10e forint.4db gátló rugó 120e forint,alapjárati motort is lassan cserélni kellene szerintem,30e forint......Ha már gátló,akkor cserélnék kormányösszekötöt is,mert futóművet kell állítani így is úgy is,meg amúgy is szét kell szedni az egészet.....Ez kb250e forint,amit tényleg úgy érzem hogy kidobom az ablakon.Szó sincs megunásról vagy bármiről,mert ha így lenne akkor nem ennyiért adnám,vagy elvinném beszámoltattni valamibe..... :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából ismét az a helyzet mint fél évvel ezelött.Mindenki bombáz hogy ne add el,meg Én sose tenném,meg milyen olcsó.....de megvenni ismét senki nem akarja.....Ez a téma már tényleg nem érdekel :lol: Ha elviszik vigyék,ha nem akkor 1-2év múlva szétbontjuk Dinynél :huh: :) :D :D

csak azért bombáznak mert nem reális érveket hozol az eladás mellett :D

Link to comment
Megosztás:

Na netudd meg hondához milyen vad árak voltak :D Kerékcsapágy 30 felett toronycsapágy 27 ezer , bontott AC 30-40 :D

Ne a Te esetedet nézzük,mert bele nyúltál egy rossz autóba...De speciel Lifinek 6 éve van meg a civic 1.5ös,ment vele kb 50e km-t...És egyszer se kellett hozzá nyúlni :D érts úgy hogy soha nem volt szerelőnél csak olaj,és fék cserén :huh: ....Itt ezt senki nem tudja elmondani,szerintem...Arról nem beszélve hogy az a kocsi elötte biztos hogy többször totálkáros volt,és mégis müködik benne minden rendesen :lol: Tehát ha azt nézzük akkor azt is lényegesen olcsóbb fentartani......Nem Ő az egyetlen az ismerőseim között akiknek hondájuk van,és neki se volt sok problémájuk vele...Sőt a coltal nekem sem volt,pedig azzal pizzáztam,tehát kapta minden nap rendesen :)

Link to comment
Megosztás:

Az astrához sem olcsó a klíma cső,kompresszor bontva nincs is......Légyszíves Johnny hozzál nekem gyári 284es tárcsát és betétet 30ért,mert bármikor átveszem.Mikor a gyári 256os fék is ennek a duplája.Egy hoszbordás szívj 7000forint környékén van...Generátor felújítva 30körül,és az sem gyári.Egy gyári első gátló igaz 20e forintba kerül,de egy öreg autótól azért nem várnám el hogy annyiba kerüljön,mint egy 3éves kocsihoz....... :D És azért messze egy lapon sem lehet emlegetni a 2autót,mert úgye van egy kis idő a két autó tervezése között :D

És különben is,Te nekem ne oszd itt az észt :) Veszel egy corsát hogy ne az astrát tedd tönkre Pesten :D Kettönk között annyi a különbség hogy nekem nincs arra se pénzem se helyem hogy lerakjam az astrát,és nézegessem,miközben másikat használok.....

Szerelgetni eddig se kellett...de lássuk csak....Vezérlést kell cserélni lassan 60e forint.Olaj csere szürökkel együtt 10e forint.4db gátló rugó 120e forint,alapjárati motort is lassan cserélni kellene szerintem,30e forint......Ha már gátló,akkor cserélnék kormányösszekötöt is,mert futóművet kell állítani így is úgy is,meg amúgy is szét kell szedni az egészet.....Ez kb250e forint,amit tényleg úgy érzem hogy kidobom az ablakon.Szó sincs megunásról vagy bármiről,mert ha így lenne akkor nem ennyiért adnám,vagy elvinném beszámoltattni valamibe..... :P

Lehetne ezt ragozni,de pl a fék esetében nem gyári cuccokról beszélsz.Ha pl RS cuccot akarnál a kókuszra,az sem lenne jobb helyzet.

Az árak,amiket írtál,ha jó minőségű gyárit nézek(skf vezérlés 50E,Sasch gátlók 4db 80E,alapjáratit is lehet olcsóbban intézni)akkor sincs annyi.Plusz még ha hozzáveszem,hogy ebből lejön a kedvezmény -25% és még ezután az áfával is lehet játszani...Mondjuk ezt megtudom tenni a ford cuccaival is. :D

Áááááá hagyjuk,baromság ezen rágódni. :lol:

Másrészt az astrát anyámék használják otthon,mindenapi használatban van.Abban igazad van,hogy a corsát rohangálósnak vettem,300E-ért teszi is a dolgát.

Ha az astrát törték volna meg a pesti forgalomban(belémjöttek),ott helyben nyírom ki a f@szit! :D

Mindegy,mondom,nem kötözködni akarok,csak az érvek rosszak szerintem.

Nem hiszem,hogy hosszú távon anyagilag akár egy vadi új autó is sokkal olcsóbb lenne fenntartani.

A használttal csak annyi a nyűg,hogy fosni kell hol áll meg alattad és állandóan szerelni kell.

Az újba ugyanezt beleado a kötelező szervíznél és máshol.

csak azért bombáznak mert nem reális érveket hozol az eladás mellett :P

Lanti már vágja mit is akarok mondani!

Losi szokta ezt hasonló képpen csinálni,neki azt szoktam mondani,hogy az asszonyt kábíthatod ezzel a dumával,engem nem! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ne a Te esetedet nézzük,mert bele nyúltál egy rossz autóba...De speciel Lifinek 6 éve van meg a civic 1.5ös,ment vele kb 50e km-t...És egyszer se kellett hozzá nyúlni :D érts úgy hogy soha nem volt szerelőnél csak olaj,és fék cserén :) ....Itt ezt senki nem tudja elmondani,szerintem...Arról nem beszélve hogy az a kocsi elötte biztos hogy többször totálkáros volt,és mégis müködik benne minden rendesen :D Tehát ha azt nézzük akkor azt is lényegesen olcsóbb fentartani......Nem Ő az egyetlen az ismerőseim között akiknek hondájuk van,és neki se volt sok problémájuk vele...Sőt a coltal nekem sem volt,pedig azzal pizzáztam,tehát kapta minden nap rendesen :D

Lifié ujabb generáció az más konstrukció , igazából az enyémben annyi volt a xar hogy kizabálta maga alól az olajat :lol: De ja belenyultam a Szarba! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehetne ezt ragozni,de pl a fék esetében nem gyári cuccokról beszélsz.Ha pl RS cuccot akarnál a kókuszra,az sem lenne jobb helyzet.

Az árak,amiket írtál,ha jó minőségű gyárit nézek(skf vezérlés 50E,Sasch gátlók 4db 80E,alapjáratit is lehet olcsóbban intézni)akkor sincs annyi.Plusz még ha hozzáveszem,hogy ebből lejön a kedvezmény -25% és még ezután az áfával is lehet játszani...Mondjuk ezt megtudom tenni a ford cuccaival is. :)

Áááááá hagyjuk,baromság ezen rágódni. :D

Másrészt az astrát anyámék használják otthon,mindenapi használatban van.Abban igazad van,hogy a corsát rohangálósnak vettem,300E-ért teszi is a dolgát.

Ha az astrát törték volna meg a pesti forgalomban(belémjöttek),ott helyben nyírom ki a f@szit! :D

Mindegy,mondom,nem kötözködni akarok,csak az érvek rosszak szerintem.

Nem hiszem,hogy hosszú távon anyagilag akár egy vadi új autó is sokkal olcsóbb lenne fenntartani.

A használttal csak annyi a nyűg,hogy fosni kell hol áll meg alattad és állandóan szerelni kell.

Az újba ugyanezt beleado a kötelező szervíznél és máshol.

Lanti már vágja mit is akarok mondani!

Losi szokta ezt hasonló képpen csinálni,neki azt szoktam mondani,hogy az asszonyt kábíthatod ezzel a dumával,engem nem! :huh:

Az új autó elönye hogy eladható...ha összetöröd kifizeti a casco,ha ellopják szintén.A járulékos kölcségek legyenek ugyanazok.......

És nem beszéltünk új autóról,csak újabbról :D

Az ST fék szett ára,2-3000forinttal tér el a sima focustól...Az RS szélsőséges példa,mert az OPC-vel vetekszik.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az új autó elönye hogy eladható...ha összetöröd kifizeti a casco,ha ellopják szintén.A járulékos kölcségek legyenek ugyanazok.......

És nem beszéltünk új autóról,csak újabbról :D

Az ST fék szett ára,2-3000forinttal tér el a sima focustól...Az RS szélsőséges példa,mert az OPC-vel vetekszik.... :)

Ok!Ez igaz!

Én kiszálltam!

Dinamit! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg István csinálja úgy, ahogy gondolja...ha neki az a jó, hogy eladja, és vesz valami másikat, akkor legyen úgy...én sem értek vele egyet, de nem fogom lebeszélni róla...nagyfiú már...

Ne írogassál,hanem menjél a kútra :D :huh: Ne kelljen rád várni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.