Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Zsoltee jelentkezik. Persze a nagybádábumm előtt, de ennyit sőt még valamikor többet használtam a géjesít és soha semmi baja nem volt. Nekem nem második autó, nincs mellette mégegy gyengébb kiadás. Jöttem mentem vele akármikor akárhova. :)

és ez még a nagy átalakulás előtti állapotban volt, amikor még szinte semmit nem cseréltem rajta, csak azt amit nagyon szükséges volt. Most ha a nagy átalakulás befejeződik, akkor is ugyanúgy mindennapi használatban lessz a gépsas, sőt most hogy már csak 2x8órában dolgozom és minden hétvégén otthon vagyok, többet járok majd vele talikra meg ilyesmi. Szal én sem értem ezt amit mondasz, de ha így gondolod sok sikert az eladáshoz. :D

U.I.: Tudom g.ciség, de had én legyek az első köröző keselyű :lol: A toronymerevítőre vevő lennék majd esetleg... :huh:

Majd ha kész lesz,teljesen másként fogod látni....Nem szívesen hagyod ott sehol,rettegsz hogy rányitják az ajtót vagy bele tolatnak........ :D Én 40e km-t mentem el a kocsival,de ennek nagy része a fényezés elötti időszakban volt...Semmi baja nem volt eddig,de azóta eltelt 3év...És minden egyes forint amit ráköltök ablakon kidobot pénz.Írhattok bármit,akkor is így gondolom........ :D

Semmit nem veszek ki belőle.ha elmegy akkor így megy el,ha nem akkor meg kell nekem :D

Na igen ígyvan, a mult hétvégén beletekertem a GSI be vagy 450-500 KM szomb-vasárnap,,,, Alkatrész árakban is verhetetlen az Astra de mondhatom ugy is hogy a régebbi opelek.

Azért Én 2x is kint voltam Németbe szóval nem az egyszeri 400km-től tartok :D

Az hogy olcsó az alkatrész,baromság.A Fordhoz,(ami tudom hogy szerintetek szar)szinte minden fele annyiba kerül :P

Link to comment
Megosztás:

Majd ha kész lesz,teljesen másként fogod látni....Nem szívesen hagyod ott sehol,rettegsz hogy rányitják az ajtót vagy bele tolatnak........ :D Én 40e km-t mentem el a kocsival,de ennek nagy része a fényezés elötti időszakban volt...Semmi baja nem volt eddig,de azóta eltelt 3év...És minden egyes forint amit ráköltök ablakon kidobot pénz.Írhattok bármit,akkor is így gondolom........ :)

Semmit nem veszek ki belőle.ha elmegy akkor így megy el,ha nem akkor meg kell nekem :D

Az lehet hogy félteni fogom, de én eddig is azt tettem. Ha mentem teszkóba inkább átsétáltam az egész parkolót, de a lehető legelhagyatottabb sarokban tettem le a kocsit, nehogy valami mami meghúzza nekem, szal ez eddig is így volt. :huh:

Az alkatrészbuherálás meg csak poén volt. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.