Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

végre valami látok rajta valami felcsillanást :huh: :)

A hifi eddig se állt meg.A panel már le van zsírozva.A 35ös kábel meg van rendelve.Akksi a csomiba már megvan.A oszlopok a magasnak a pincében vannak.A rezgés csillapítás is csak a jó időre vár.....Tehát mindent csak be kell rakni,és müködik is...Vagy ha elviszik akkor ki kell szedni.A hirdetés csak április 15.éig marad fent.Ha addig elviszik vigyék,ha nem akkor jön az emelés,és a többi :D

Link to comment
Megosztás:

A hifi eddig se állt meg.A panel már le van zsírozva.A 35ös kábel meg van rendelve.Akksi a csomiba már megvan.A oszlopok a magasnak a pincében vannak.A rezgés csillapítás is csak a jó időre vár.....Tehát mindent csak be kell rakni,és müködik is...

szedsz rá valamit? :huh:

Link to comment
Megosztás:

az asszonyt :huh: :)

Látom elég kevés sikerrel :D :lol: :D

Mindegy!!!!!!

Lesz ami lesz.Ma aláírtuk a lakás adásvételi szerződést.Szóval tuti költözünk.Talán már a ház is megvan.De biztos holnap estére lesz :D mármint ami az új házat illeti.....Készüljetek a költözésre,utána meg a medence ásásra :D :D

Link to comment
Megosztás:

A hifi eddig se állt meg.A panel már le van zsírozva.A 35ös kábel meg van rendelve.Akksi a csomiba már megvan.A oszlopok a magasnak a pincében vannak.A rezgés csillapítás is csak a jó időre vár.....Tehát mindent csak be kell rakni,és müködik is...Vagy ha elviszik akkor ki kell szedni.A hirdetés csak április 15.éig marad fent.Ha addig elviszik vigyék,ha nem akkor jön az emelés,és a többi :huh:

csak az elejét emeld meg egy kicsit hatulra meg rakd be a gyari levegös szint szabájzot és meg is van oldava

a felni is maradhat .... az nem ésszerü egyébként hogy ennyire félted ugyanis a kocsi van érted és nem forditva ....

nem lessz annak a földuttol semmi baja ....

elég sok idöt és energiát tettél bele ahoz hogy ennyiért add el ... megértem hogy vannak olyan indokok amik

az mellet szolnak hogy mennie kell .... de veszel valamit HITELRE ..... amit már a franc tudja hol javittatak és megint jön hogy ez sem az sem jo

mire az is tip -top lesz azt kivanod maradt volna a caravan ...... és ott a masik dolog a hiteles kocsi .... bár nálam még friss az élmény

de remélhetöleg 2x egy azon embretöl nem lopnak kocsit :)

Link to comment
Megosztás:

Látom elég kevés sikerrel :D :D :D

Mindegy!!!!!!

Lesz ami lesz.Ma aláírtuk a lakás adásvételi szerződést.Szóval tuti költözünk.Talán már a ház is megvan.De biztos holnap estére lesz :huh: mármint ami az új házat illeti.....Készüljetek a költözésre,utána meg a medence ásásra :lol: :)

amekkora ez a tarsásag 1hét mulva akar fürödni is lehet söt ott fogjak rendezni az uszo vb-t :D

Link to comment
Megosztás:

csak az elejét emeld meg egy kicsit hatulra meg rakd be a gyari levegös szint szabájzot és meg is van oldava

a felni is maradhat .... az nem ésszerü egyébként hogy ennyire félted ugyanis a kocsi van érted és nem forditva ....

nem lessz annak a földuttol semmi baja ....

elég sok idöt és energiát tettél bele ahoz hogy ennyiért add el ... megértem hogy vannak olyan indokok amik

az mellet szolnak hogy mennie kell .... de veszel valamit HITELRE ..... amit már a franc tudja hol javittatak és megint jön hogy ez sem az sem jo

mire az is tip -top lesz azt kivanod maradt volna a caravan ...... és ott a masik dolog a hiteles kocsi .... bár nálam még friss az élmény

de remélhetöleg 2x egy azon embretöl nem lopnak kocsit :D

Semmi alkatrészem nem maradt a futóműhöz,csak 1rugóm van hátra.A szintszabályzós gátló elég drága :) Nem a földúttól féltem,hanem attól tartok hogy fél év múlva ott fog hagyni az út közepén reggel mikor megyek dolgozni....Azért ezek nem mai autók,de ha marad akkor bele locsolok egy kis pénzt,hogy ez ne történjen meg.Ez a felni dísznek jó,de nem erre a magyar aszfaltra lett kitalálva.Így hogy napi 7km használom,még elmegy...de 100at nem.....Ráadásúl azt amúgy is el akartam adni,mert nem azt hozta,amit vártam tőle.....

Lopás:Hát igen ez benne van,de remélem hogy ilyen csak 1x történik...A munkahelyem elég jó hely,ott jó helyen van,és remélem a kertből se viszik ki éjjel :D :lol: Még 1x biztos nem élném át :huh:

Link to comment
Megosztás:

Semmi alkatrészem nem maradt a futóműhöz,csak 1rugóm van hátra.A szintszabályzós gátló elég drága :) Nem a földúttól féltem,hanem attól tartok hogy fél év múlva ott fog hagyni az út közepén reggel mikor megyek dolgozni....Azért ezek nem mai autók,de ha marad akkor bele locsolok egy kis pénzt,hogy ez ne történjen meg.Ez a felni dísznek jó,de nem erre a magyar aszfaltra lett kitalálva.Így hogy napi 7km használom,még elmegy...de 100at nem.....Ráadásúl azt amúgy is el akartam adni,mert nem azt hozta,amit vártam tőle.....

Lopás:Hát igen ez benne van,de remélem hogy ilyen csak 1x történik...A munkahelyem elég jó hely,ott jó helyen van,és remélem a kertből se viszik ki éjjel :D :D Még 1x biztos nem élném át :huh:

Most komolyan nem értem mi a baj a napi 50 vagy 70km használattal.Nem hinném hogy egy másik 8-vagy 10éves autó annyival jobb választás lenne.Arra meg ott az átíratás meg az egyéb vásárlásnál szokásos dolgok.Még ha erre rá is kéne költened a futóműre egy kis zsét,akkor is tudod hogy ezt leszámítva nagy baja nem lesz.na jó max alapjárati moci,de akkor is.

Link to comment
Megosztás:

Most komolyan nem értem mi a baj a napi 50 vagy 70km használattal.Nem hinném hogy egy másik 8-vagy 10éves autó annyival jobb választás lenne.Arra meg ott az átíratás meg az egyéb vásárlásnál szokásos dolgok.Még ha erre rá is kéne költened a futóműre egy kis zsét,akkor is tudod hogy ezt leszámítva nagy baja nem lesz.na jó max alapjárati moci,de akkor is.

Persze lehet igazad van...de mutass valakit aki ennyit használja a kocsiját :) Meg valakit aki mindig ott lesz az út szélén és bevisz olgozni ha baj van :huh:

Egyenlőre nem égnek a vonalak,és szerintem nem is fognak.......

Link to comment
Megosztás:

Persze lehet igazad van...de mutass valakit aki ennyit használja a kocsiját :D Meg valakit aki mindig ott lesz az út szélén és bevisz olgozni ha baj van :)

Egyenlőre nem égnek a vonalak,és szerintem nem is fognak.......

Azért ismerek egy két emberkét aki napi szinten jár ennyit a gsi-vel. :D Az meg,hogy lerobban bármelyik autónál benne van lehet az új vagy 8éves.Tudod jártam már én is dolgozni vidékről 7évig tudom miről beszélek.Persze ne értsd félre nem lebeszélni akarlak a döntésedről csak........... :huh:

Sztm meg ez már tényleg jó ár érte.

Link to comment
Megosztás:

Persze lehet igazad van...de mutass valakit aki ennyit használja a kocsiját :) Meg valakit aki mindig ott lesz az út szélén és bevisz olgozni ha baj van :huh:

Egyenlőre nem égnek a vonalak,és szerintem nem is fognak.......

megmondom neked öszintén

nem hiszem hogy akarmi bajod lehetne a megbizhatosággal...

amikor nekem xe volt .... 1 volt hogy nem tudtam elinditani .... AC relé csere és ment tovább

LET el is csak akkor ált meg mikor kiszedtem a motort ....

és most szeptember ota miota beraktam ugy hogy még vezérlést sem cseréltem ... a vizpumpa volt aminek a tömitése nem birta ....

soha nem hagyott ott a kocsim .... és nem volt olyan sem hogy reggel BKV val mentem mert nem indult be

és szerintem én hasznalom elég rendesen a kocsim ... szoval te kicsit hypohonder vagy .....

Link to comment
Megosztás:

megmondom neked öszintén

nem hiszem hogy akarmi bajod lehetne a megbizhatosággal...

amikor nekem xe volt .... 1 volt hogy nem tudtam elinditani .... AC relé csere és ment tovább

LET el is csak akkor ált meg mikor kiszedtem a motort ....

és most szeptember ota miota beraktam ugy hogy még vezérlést sem cseréltem ... a vizpumpa volt aminek a tömitése nem birta ....

soha nem hagyott ott a kocsim .... és nem volt olyan sem hogy reggel BKV val mentem mert nem indult be

és szerintem én hasznalom elég rendesen a kocsim ... szoval te kicsit hypohonder vagy .....

Én is használom napi 60km a kocsit olyan trágya úton amilyet még nem láttatok, ezért döntöttem úgy, hogy a 10km hoszabb úton megyek de jobb. Soha nem hagyott ott az autó 6 éve, egyszer cseréltem ac-t. Még akkor is beindult szegényke mikor az elosztó tiszta pára volt, de hatodjára beindította magát. Régen az emberek is elbírtak járni kgst autókkal, sőt még most is dolgozni pl. fel pestre, ha azok kigírják. A rossz úton lassan és óvatosan megyek, még akkor ha kb. 5 perccel később érek a melóba vagy haza, ennyit megér szerintem.

Ha más nem akkor vennék univerzális légrugót a rugók közé asszem 12-15 körül van, talán Udi-nak van ilyen és azt mondja nagyon jó megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.