Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Túl olcsón dolgozol :)

Azt tudom. :huh: De ha drágábban dolgoznék, nem lenne ennyi melóm, ami még kevesebb lóvét jelentene.

Na meg nem is vagyok Pesten, tehát aki csináltat valamit, annak is meg kell érnie, hogy hozzám hozza az autóját.

Így is többen vannak, akik lemondanak dolgokat a távolság miatt, még ha meg is érné nekik. De ezt Te is tudod. :D

Link to comment
Megosztás:

Előbb fizetős projektek vannak, majd utána valamikor jön a piroska. :)

Tegnap beindult egy újabb LET Astra, de lesz rövidesen elvileg még egy 3000 V6 A Corsa és idén építek még két E30-at is.

Jaa, meg építek még egy régi cápa 3-asba (E21) is 2,5 24V-t. :huh:

Kezd beindulni a BMW téma is, lassan több Bömöst csinálok, mint Opelt. :D

Link to comment
Megosztás:

És te még nem kacsintgatsz a bájerisse márka felé?

Majd ha elbontom a Vectrát, akkor eldöntöm mi legyen az utódja. Szemezgetek az E30, E36 Coupekkal, W202 Benzekkel, Omegákkal is...

De egyelőre jó lesz a Vectra. Elvisz A-ból B-be, másra meg egyelőre nem kell autó a Corsa mellé.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem jó...most szemüveg lesz egy hónapig...mert megsérült a szaruhártya a szememen... :lol: most pihentetni kell meg krémezni...az mondjuk mókás, bekenni a szemgolyódat krémmel... :D

Már értem, miért mondogatja a Sityu a jó nőkre, hogy "de jól állna a spermám a retináján" :huh: Csak a jólélek vezérli, hogy a csajnak

ne gyulladjon be a szeme :) :D

Jobbulást! :D

:D Yahoooo!

Heh, megjött a tékozló ifjú :D

Ember, szerdánként van a darts, csak úgy szólok! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.