Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fót,Mogyoród nem szimpi...Csömör elég drága......

Én nem akarok lepukkant házat,mert annak a készre csinálása sose lesz kész....Nem igazán lehet alkudozni,pedig Én is azt hittem.......Nálunk se nagyon alkudoztak.Annyiért ment el amennyit szerettem volna a lakásért.......

Bodmér??,, :) :D :huh: Kb az is olyan messze van és még autópálya is van.

Link to comment
Megosztás:

Fót,Mogyoród nem szimpi...Csömör elég drága......

Én nem akarok lepukkant házat,mert annak a készre csinálása sose lesz kész....Nem igazán lehet alkudozni,pedig Én is azt hittem.......Nálunk se nagyon alkudoztak.Annyiért ment el amennyit szerettem volna a lakásért.......

nagyon sok imerösöm költözött mostanába veresgyház és környékére .. az most igen felkapott ...

gondolom a dunakeszi kertvárosi része ahol a szelesgabi is lakik qrva drága mi ?? pedig az is jo és csöndes hely

és nem van messze

Link to comment
Megosztás:

Ahha.

Az baromi jó ha jól ment el külön drakula, de szerintem lehet alkudozni. Talán olcsóbban is odaadtad volna és ebből kiindulva lehet hogy lehet. Lepukkant ház nem ok persze de viszont új építtetésével is nagyon nagy máknak kell lenni hogy semmi komoly gixer ne legyen :huh: Szal jót kell venni olcsón mai aranyigazság 2 :D

Nem adtam volna olcsóbban,mert akkor nem tudok továbblépni...Néztünk olyan házat,újat amit 2 éve árúlnak és nem engednek belőle 200e forintot sem...Aki használtat árúl,és jó is,az se enged mert nem tud tovább menni....Eddig kb 30házat néztünk meg,és kevés helyen lehet alkudozni....... :)

nagyon sok imerösöm költözött mostanába veresgyház és környékére .. az most igen felkapott ...

gondolom a dunakeszi kertvárosi része ahol a szelesgabi is lakik qrva drága mi ?? pedig az is jo és csöndes hely

és nem van messze

Dunakeszi nagyon drága :D 3-4milka különbség van Örbottyán és Dunakeszi között....

Link to comment
Megosztás:

Hát nem jó...most szemüveg lesz egy hónapig...mert megsérült a szaruhártya a szememen... :D most pihentetni kell meg krémezni...az mondjuk mókás, bekenni a szemgolyódat krémmel... :D :huh:

nem kell oda krém szerintem akármelyik jo ismerös szemen köp ha szépen megkéred :lol: :D :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hu bazz nem hibáztam sokat mert az USÁban minden van focus Coupe is ...

Coupe egy coupe fordot ??? ez biztos nem teccik, nagyon ronda

http://www.premiumautomods.com/wp-content/...ocus-coupe1.jpg

http://www.premiumautomods.com/wp-content/...ocus-coupe2.jpg

Az elkövetkezendő 5évben biztos nem lesz pénzem kocsit cserélni :)

Vagy max minimális ráfizetéssel :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.