Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eladtam a lakást...Április 26.án kell kiköltöznöm...Az eddig megnézet házak nagy része földúton van,így az astrával még a közelébe se tudok menni......Az első befutó,ráadásúl 1km föld út,az aszfalt úttol....Így kénytelen vagyok vissza emelni......Nyár végére igérték hogy leaszfaltozzák......

gratula :D

25.-én van a szülinapom, összehányhatjuk a falat? :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Eladtam a lakást...Április 26.án kell kiköltöznöm...Az eddig megnézet házak nagy része földúton van,így az astrával még a közelébe se tudok menni......Az első befutó,ráadásúl 1km föld út,az aszfalt úttol....Így kénytelen vagyok vissza emelni......Nyár végére igérték hogy leaszfaltozzák......

Na végre nagyon helyes grat!

Fót? Mogyoród? Csömör? Tarcsák? Meg néztem a XVkerben is vannak egész olcsó kecók amik hát magamfajta igénytelennek jó lenne, Neked nemtom :)

Viszont gondolom ebben a helyzetben lehet alkudni szépen, azt sejtem hogy Nálatok is volt alku gazdagon :huh:

Link to comment
Megosztás:

De akkor nem ültetés lesz hanem emelés, itt nem took kocsikázni csak cross motorozni. :huh:

Aszódtól kezdődik a jó út, onnan lehet tolni neki lapos útóval :D

há ültetni mán nem akarok rajta, nekem ez így tetszik és még használható is. Emelni meg nem fogok max ha kereket cserélek :)

Link to comment
Megosztás:

Na végre nagyon helyes grat!

Fót? Mogyoród? Csömör? Tarcsák? Meg néztem a XVkerben is vannak egész olcsó kecók amik hát magamfajta igénytelennek jó lenne, Neked nemtom :)

Viszont gondolom ebben a helyzetben lehet alkudni szépen, azt sejtem hogy Nálatok is volt alku gazdagon :huh:

Fót,Mogyoród nem szimpi...Csömör elég drága......

Én nem akarok lepukkant házat,mert annak a készre csinálása sose lesz kész....Nem igazán lehet alkudozni,pedig Én is azt hittem.......Nálunk se nagyon alkudoztak.Annyiért ment el amennyit szerettem volna a lakásért.......

Link to comment
Megosztás:

Fót,Mogyoród nem szimpi...Csömör elég drága......

Én nem akarok lepukkant házat,mert annak a készre csinálása sose lesz kész....Nem igazán lehet alkudozni,pedig Én is azt hittem.......Nálunk se nagyon alkudoztak.Annyiért ment el amennyit szerettem volna a lakásért.......

Ahha.

Az baromi jó ha jól ment el külön drakula, de szerintem lehet alkudozni. Talán olcsóbban is odaadtad volna és ebből kiindulva lehet hogy lehet. Lepukkant ház nem ok persze de viszont új építtetésével is nagyon nagy máknak kell lenni hogy semmi komoly gixer ne legyen :huh: Szal jót kell venni olcsón mai aranyigazság 2 :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.