Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem tudsz majd beállni a parkolóba? átépítik végre a bejáratot?

Eladtam a lakást...Április 26.án kell kiköltöznöm...Az eddig megnézet házak nagy része földúton van,így az astrával még a közelébe se tudok menni......Az első befutó,ráadásúl 1km föld út,az aszfalt úttol....Így kénytelen vagyok vissza emelni......Nyár végére igérték hogy leaszfaltozzák......

Link to comment
Megosztás:

Eladtam a lakást...Április 26.án kell kiköltöznöm...Az eddig megnézet házak nagy része földúton van,így az astrával még a közelébe se tudok menni......Az első befutó,ráadásúl 1km föld út,az aszfalt úttol....Így kénytelen vagyok vissza emelni......Nyűr végére igérték hogy leaszfaltozzák......

abetyárjátmikvannak, és merrefelé mentek?

Link to comment
Megosztás:

Futo úr megkaptad a manit?

Meg hát :) Köszi :D

Eladtam a lakást...Április 26.án kell kiköltöznöm...Az eddig megnézet házak nagy része földúton van,így az astrával még a közelébe se tudok menni......Az első befutó,ráadásúl 1km föld út,az aszfalt úttol....Így kénytelen vagyok vissza emelni......Nyűr végére igérték hogy leaszfaltozzák......

Először érdeklődtem szomszédoknál én is, mikorra lesz leaszfaltozva az utca... hát nem tudják, de már rég ígérgetik az önkormányzatnál.

Mondtam nekik, jó, majd rákérdezek akkor ott. Felhívom őket, azt mondják, nem tudják mikor lesz, majd eccecsak... erre 3 hét múlva

megyek ki a telekre, és le van aszfaltozva az út :lol: Mosmá az isten se mossa le rólam, hogy a szomszédok azt hiszik, valami fontos ember vagyok :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.