Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kicsit sűrűbben csinálhatnál videókat, legyen mit nézni

Kerestünk téged is.. hátha kint vagy.. nem láttunk.. eléggé "ovi" volt csak.. :)

Videó.. van fennt egy pár..csak épp nem tom mennyire merjem kirakni az oldalra.. réégen volt egy balhé.. még a médiában is volt.. nem tudom mi lett a vége.. arról vagy nem szóltak, vagy lemaradtam..

lehet ilyet csinálni, hogy abc-be rendezés? hogyan?

Bejelentkezel..Bal oldalon Galériáim katt...aztán középen kiválasztod a rendezendő galériádat.. katt.. begyünnek a kééépek... görget görget lefelé..és TA-DAAAAM!! Áthelyezés... Konvertálás... sorba rendezés..

A "rádió gombok" használata már gondolom menni fog. Aztán arra a randa Rendezés gombra katt, és már meg is vagy :D

Csinázzak screenshoootot? :D

A tökért siettem haza... :blush:

:D :D

fúúj.. te kis homi.. én max punciért sietek haza :lol:

Amúgy meg neked nem lett volna ellenfeled..bár jót mókázhattál volna.. :P

Link to comment
Megosztás:

Kerestünk téged is.. hátha kint vagy.. nem láttunk.. eléggé "ovi" volt csak.. :blush:

Videó.. van fennt egy pár..csak épp nem tom mennyire merjem kirakni az oldalra.. réégen volt egy balhé.. még a médiában is volt.. nem tudom mi lett a vége.. arról vagy nem szóltak, vagy lemaradtam..

Nagyon sokat dolgozom mostanában, napi 300-400Km után nemigen van kedvem menni raccsingolni, bár a gsi nagyon hiányzik, főleg az 1.4 Octavia után :lol: ha minden jól megy átülök egy 2.0 Passatba. Most pénteken lehet kinézek, de csak akkor ha lesz ott fuvarom :) :D néhány haver megy ki majd meglátom én is, gsi-t nem viszem az szinte biztos mert nyári gummák vannak rajta. Ha jöttök pénteken akkor lehet talizunk majd, úgy is rég dumáltunk!

Link to comment
Megosztás:

Dzsíeszáj Szlovákiában, Párkányban a kajáldák előtt :lol:

Miután felakaszottam szerencsétlent a 30cm hóba' meg kicsit megtéptem a lökőst fent párszáz méter magasan. IDE mentünk :blush:

4x frissitettem, hogy miért nem jön be az alja a GSi-vel mire rájöttem, hogy ez tényleg csak ilyen vékonyka kép :)

Link to comment
Megosztás:

Lali! Tech-el lehet átállítani a motor, a kerékátmérő, a sebességjeladó és a nyelv paramétereket a gyári BC-ben.

okés thx csak kéne vki aki megcsinálja esetleg ebbe ?? vagy megprobáljak irni laci4 nek hátha segit

Igen, Ő meg Peti jártak egy sráchoz, csak nem jut eszembe a neve...Sonique is ismeri...ő is járt oda anno...

Link to comment
Megosztás:

hol a board komjuteres topic me tettem egy c20let es bordot a c20ne mbe csak furán mér teli gáznál 58 liter vki irta hogy át lehet progizni segitsen már vki hej

Nekem is LET BC van a Vectrában XE-vel. :lol: Átlagfogyira 10,5-11 litert ír, amikor 8,5körül eszik.

Itt senki nem tudja átprogramozni Tech1-el, sőt az egyik srác, aki állítólag évekig dolgozott Tech1-el, csak hülyén nézett, hogy állítólag olyant is lehet. :)

Ha esetleg találtok valakit, aki meg tudja csinálni, szóljatok légyszi.

Már a kódot is kikerestem, amit át kellene állítani, azt is tudom mire, de senki nem tudja nekem megcsinálni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Demó! Arra figyelj, hogy a BC-nek van egy külön diag szála, aminek be kell lenni kötve a diag csatiba :blush:

Amúgy nem mindegyik BC-t lehet minden paraméterre beállítani. Valahol neten van egy táblázat, hogy

melyik betűkódosat mire lehet állítani.

Gyári a BC, ezért be van kötve a diag-szál is..

A kódokat már kikerestem, ezt át lehet programozni XE-re.

A kódok nekem is megvannak, ha kell valakinek.

Link to comment
Megosztás:

valakinek kell 2db 17 es gumi mert 4esével adjak olcson és nekem csak 2 kéne

22e/db falken Fk 452 225/35ZR17

ez a váltoméret elvileg astrára pl ...

fel megy még a 205/40 is de attol én félek .. a 215/40 meg már magas ...

szoval ha valakinek kell ne tartsa magában

udv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.