Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én se fogom kipróbálni, mert már régóta pozitív tapasztalataim vannak más olajjal, amihez egész jó áron tudok hozzájutni.

Attól természetesen lehet még jó olaj, de max ingyen próbálnám ki és max egy XE-ben, LET-be még ezt az MOS2-es 10W40-et se fogom beletenni. :lol:

Persze-persze, ezzel semmi gond... nekem is hasonlóképpen van a metabond olaj kizárólagosan most,

mint neked a LM :D Mivel ez jó minőség, jó áron, másra nem vágyom jelenleg :)

Mondjuk Viktor féle "bele nem tenném" hozzáállás annyira nem humánus, de hát mindenkinek a maga dóga,

én meg a GM olajokkal vagyok így (mondjuk azzal tapasztalatból) :D

Vagy a gyári piros GM-es váltóolaj, vagy Castrol SMX-S.

Vagy metabond GL-4 :blush:

nekem azzal volt kiegészítve ez a lista, hogy ebben van enm fix trafipaxok helye is...

M7-en nem igazán használnak behatárolható helyeket pl, egy kisbusz szokott kiállni a felüljárókra, vagy mozgó

kocsiból szoktak mérni.

Link to comment
Megosztás:

Ha pedig vannak, akkor qurva jól eldugták őket, mert én hétvégén voltam lent Somogyban, és nem volt egy sem :D

Már megint beszűkült a tér, akkora gyorsulásban volt részed :lol:

És mosmá nem szaroznak adatbekérővel, rögtön a közigazgatási bírsági határozatot küldték... fellebbezés 5000, de teljesen

felesleges... méltányosság nincs. :)

Meg sem próbáltad?

nekem azzal volt kiegészítve ez a lista, hogy ebben van enm fix trafipaxok helye is...

DE nem úgy van, hogy telepítve van 5 doboz, és abban 3-ban van kamera. És mindig váltogatják,hogy épp melyikben. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Már megint beszűkült a tér, akkora gyorsulásban volt részed :blush:

Meg sem próbáltad?

Hát persze, az omega pont ilyen élményeket nyújt... :lol:

Minek? Még 5ezerrel támogassam a pesti büdzsét feleslegesen?

Lényegében le van írva az objektív felelősség törvényben, hogy közig bírságnál kussolhat a dolgozó

ember, más választása nincs. Méltányosság nincs. Milliárdosaink is ugyanannyit fizetnek büntiként,

mint egy 3 gyerekes tesco pénztáros egyedülálló anya.

Link to comment
Megosztás:

Hát persze, az omega pont ilyen élményeket nyújt... :blush:

Minek? Még 5ezerrel támogassam a pesti büdzsét feleslegesen?

Lényegében le van írva az objektív felelősség törvényben, hogy közig bírságnál kussolhat a dolgozó

ember, más választása nincs. Méltányosság nincs. Milliárdosaink is ugyanannyit fizetnek büntiként,

mint egy 3 gyerekes tesco pénztáros egyedülálló anya.

Hát igen...

De hallottunk már olyat is, hogy valakinek sikerült, vagy nem ?:lol:

Link to comment
Megosztás:

De hallottunk már olyat is, hogy valakinek sikerült, vagy nem ?:lol:

Jah, szabálysértési eljárásban. De ez közigazgatási eljárásban lett indítva. Ergó mostantól így műxik a pénzbehajtás,

gondolom elég hiányos a fővárosi büdzsé... én legalább elmondhatom, hogy hozzájárultam a 4-es metró építkezéshez :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy rengeteget volt már róla szó de mégis megkérdezném: milyen xenon-t vegyek?Egy gyártmány egy teljesítmény és egy színhőmérséklet bőven megteszi.Köszönöm előre is! :lol:

én nem is tennék bele.. budapesten a xenon ami miatt először kiszednek a sorból... :blush:

Link to comment
Megosztás:

én nem is tennék bele.. budapesten a xenon ami miatt először kiszednek a sorból... :blush:

ez azért igy igencsak baromság

egy szarulbeállitott nem vetitolencsés lámpanal lehet kiszednek de egy

rendes projektoros és be állitott lampanal meg nem mondod messziröl hogy az utolagos vagy gyári

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom,hogy mi alapján büntet meg,mert a kresz csak a fény színét határozza meg nem?

Már sokszor le lett írva. Akkor lehet egy autóban xenon, ha projektoros lámpád van, automata szintszabályzós és nagynyomású fényszórómosód is van. Amíg ez nincs, nem kell meglepődni, ha szólnak miatta.

Meg egyébként sincs bevezetve a forgalmiba, tehát cumi. :blush:

Link to comment
Megosztás:

ez azért igy igencsak baromság

egy szarulbeállitott nem vetitolencsés lámpanal lehet kiszednek de egy

rendes projektoros és be állitott lampanal meg nem mondod messziröl hogy az utolagos vagy gyári

nem vitatkozásképpen irtam.... mikor a váci le volt zárva(egyre sürübben) és igazoltattak..... ott utólagos xenonnal se ment el senki és csak az alapján tudta kiszűrni, hogy mi is lehet mert még akkor nem látta a kocsit mögötte...

Télleg lehet baromság.... mióta vannak a tescos xenonok szerintem mégjobban rámentek... mind1 én nem fogok a kocsimba tenni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.