Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak hülyéskedtem. :D

Jól néz ki, de szerintem kár volt kivágni a lököst. Szerintem jóbban néz ki a rendszám a gyári helyén.

De a felnik és az ültetés tetszik! :blush:

látod,pont ez a jó ebben az egészeben...én azért vágtam ki és tettem oda rendszámot,mert nekem így tetszik :D :)

szar lenne sok-sok ugyanolyan autó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én se fogom kipróbálni, mert már régóta pozitív tapasztalataim vannak más olajjal, amihez egész jó áron tudok hozzájutni.

Attól természetesen lehet még jó olaj, de max ingyen próbálnám ki és max egy XE-ben, LET-be még ezt az MOS2-es 10W40-et se fogom beletenni. :lol:

Most így nézegettem, mert simán Gabitól szoktam rendelni a Metát, sose volt vele bajom, csak most "lett" nekem is likvimojom, de tök fura hogy csak ilyen kiszerelésben látok a neten, nekem meg ilyen sárga hülyealakú dobozban "jött" :blush:

Link to comment
Megosztás:

Most így nézegettem, mert simán Gabitól szoktam rendelni a Metát, sose volt vele bajom, csak most "lett" nekem is likvimojom, de tök fura hogy csak ilyen kiszerelésben látok a neten, nekem meg ilyen sárga hülyealakú dobozban "jött" :blush:

Van 5 literes flakon is, az kicsit máshogy néz ki. A sárga az a síma 10W40-es.

Link to comment
Megosztás:

Elég baj, ha egy hozzáértőnek titulált szaki minden alap nélkül fikáz valamit... de valószínű neki más az üzleti érdeke, ennyi :D

Nemhiszem hogy neki annyira érdekel lenne , nem kell a mociba szar olaj amég vannak hanyag emberek :D Amugy ő is Castrol párti illetve amit Petya Tőtt bele moly-t ajánlott. És félre ne értsd nem fikázta a metabondot csak asztmondta hogy netgyem bele! :D

De ettől azért még iszol velem egy két három négy sört azé remélem! :blush: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.