Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok! Bocs hogy bepofátlankodok...csak szeretnék segítséget kérni...valakinek valami ötlete hogy gyári F Astra GSI hátsó lámpákat hol tudnék reális áron beszerezni? Nem GSI-m van de megtetszett és jól mutatna fehér kocsihoz.

Köszi :blush:

keresd meg Diny cartársat. Ő sztem tud neked segíteni ebben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, a második video valamiért szórakozik.. vagy az extra..

Felraktam ugyanabba a mappába, eredeti nagybetüsen. nem ment.. pedig jó volt az elérési út.

Átírtam kisbetűre, jó lett.. most meg megint nem jó..faxom beléjük.. este ha hazajöttem majd megnézem mi a szent sz.r van, most nincs időm, mert megyünk le Mohácsra ismikkel, megnézzük ezt a basó.. izé busójárást :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

szivi :D

Te Gabi!

Neked B omega van?

Nem tod véletlen, annak a tetőcsomi tartó rögzítése ugyanaz-é mint az F astrának?

Kééne nekem egy tetőcsomi tartó márciusban (ha van valakinek köööcsön, úgy is jó lenne), és használtan láttam egy B omi cuccost.

(jojojó.. tudom tudom.. Gsi-re csomitartó?! :) )

Nem lenne sok súly rajta.. max 4db 100x50es OSB lap..

Igaz, ma is jó lenne.

Le kellene vinnem délegyházára 4db 71x210es lightos kis ajtót :blush:

Gondoltam üllések le, aztán kilóg, belefér..(hátsóajtó persze lekötözve..)

Csak hát kinéztem milyen ki-beb.szott jóidő van.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Te Gabi!

Neked B omega van?

Nem tod véletlen, annak a tetőcsomi tartó rögzítése ugyanaz-é mint az F astrának?

Kééne nekem egy tetőcsomi tartó márciusban (ha van valakinek köööcsön, úgy is jó lenne), és használtan láttam egy B omi cuccost.

(jojojó.. tudom tudom.. Gsi-re csomitartó?! :blush: )

Nem lenne sok súly rajta.. max 4db 100x50es OSB lap..

Sajnos nekem nincsen rá cuccom, és nem is tudom, hogy lehet-e használni az omegáét astrára.

Omega topicban szerintem tedd fel a kérdést, hátha valaki tud ebben segíteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te Gabi!

Neked B omega van?

Nem tod véletlen, annak a tetőcsomi tartó rögzítése ugyanaz-é mint az F astrának?

Kééne nekem egy tetőcsomi tartó márciusban (ha van valakinek köööcsön, úgy is jó lenne), és használtan láttam egy B omi cuccost.

(jojojó.. tudom tudom.. Gsi-re csomitartó?! :) )

Nem lenne sok súly rajta.. max 4db 100x50es OSB lap..

Igaz, ma is jó lenne.

Le kellene vinnem délegyházára 4db 71x210es lightos kis ajtót :blush:

Gondoltam üllések le, aztán kilóg, belefér..(hátsóajtó persze lekötözve..)

Csak hát kinéztem milyen ki-beb.szott jóidő van.

:lol:

vonóóóhorgot rááááá :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.