Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha az SZTK-ba mész, akkor bent lepecsételik a dokik, nővérek...és akkor free...nem kell mindig egyből kiakadni... :lol:

igen? na ez egy jó dolog de nem tudtam hogy ilyen itt is létezik nem csak a lehúzás megy. Na megyek a Bociért azt go Lurdy. Viszem a kicsit kocsit is hátha unatkozunk :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt vagyok, kocsimban világít a "Motor vezérlés üzemzavar" lámpicsek.

Amikor beindítottuk a venti nem volt rádugva ( csatlakozó kompatibilitási probléma miatt ) lehetséges hogy azért világít?

Ha nem akkor hogyan lehet kideríteni miért?

Nem azért csinálja. :blush:

Ki kell villogtatni, akkor jobb esetben kiderül, hogy mi a kínja.

Link to comment
Megosztás:

Hát ezért amikor a pezsó megakart indulni,aztán kiderült,hogy mégse és betoltátok,pont illet oda! :)

hazaértem, mit találtam?

"ezt az üzit az Ecseri úti Mc-ből irom, fékeztem egyet a pirosnál aztán betoltam ide a vasat, egész jó hely van minden...wc,net, szék, majd a kanapén alszok

Ha ráértek gyertek értem aztán betoljuk megint.

köszi

Csumi" :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hazaértem, mit találtam?

"ezt az üzit az Ecseri úti Mc-ből irom, fékeztem egyet a pirosnál aztán betoltam ide a vasat, egész jó hely van minden...wc,net, szék, majd a kanapén alszok

Ha ráértek gyertek értem aztán betoljuk megint.

köszi

Csumi" :blush: :lol:

:) :D :D

Kellett neki tuning akksi saru!

Link to comment
Megosztás:

Zsír vóóót...és megállapíthatom, hogy 50%-ban sikerül úgy lejutnom a Camponába, hogy nem szednek ki a rend éber őrei...mondjuk ma is rendesek voltak... :)

Laci!

Az első videót tőőőcsd mááá fel majd pls... a 2. és 3. annyira nem nagy szám... (nem mintha az első az lenne... :D ) az utolsó meg túl nagy szám...nem tom azt mennyire kéne publikálni... :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is haza értem, a Boci meg a garagéban alszik a melegben :lol:

Kár hogy a kicsikocsiba véletlen a rossz gyertyát raktam, meg az izzító is baszakszik így nem volt igazán hosszú és jo a tavasz előtti próba. Nembaj mire megyek hűvösvölgybe a pályára addigra ezeket megcsinálom és akkor jó lesz, a kipuf így is jól üzemel :) és nekem is van összkerekes kocsim :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délelőtt lecseréltem az olajat+kartertömítést felbakolt autóval :blush: :lol:

Liqui Moly mos2 10w-40-t toltam bele és elég érdekes színe van a grafittól, előtte meg leengedtem a "vizet" ami castrol magnatec néven futott :)

Most csináltam 4. szer karter tömítést, de először felbakolt autón, hát jól lepippantottuk magunkat, úgy néztünk ki mint az ördögök :D Az egészbe az volt a legjobb, hogy egymás arcárol törölgettük az olajat a heverom feleségének tanga bugyijával, mert ügyebár hozott át rongyot ami farmerből, munkáskabátból és egy bugyiból állt :D :D :D

Aki legközelebb genyozik azt nem elküldöm a p*csbe, hanem azt mondom neki, "hogy cserélj karter tömítést c20xe-be felbakolt autón" :P :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délelőtt lecseréltem az olajat+kartertömítést felbakolt autóval :blush: :lol:

Liqui Moly mos2 10w-40-t toltam bele és elég érdekes színe van a grafittól, előtte meg leengedtem a "vizet" ami castrol magnatec néven futott :)

Most csináltam 4. szer karter tömítést, de először felbakolt autón, hát jól lepippantottuk magunkat, úgy néztünk ki mint az ördögök :D Az egészbe az volt a legjobb, hogy egymás arcárol törölgettük az olajat a heverom feleségének tanga bugyijával, mert ügyebár hozott át rongyot ami farmerből, munkáskabátból és egy bugyiból állt

Aki legközelebb genyozik azt nem elküldöm a p*csbe, hanem azt mondom neki, "hogy cserélj karter tömítést c20xe-be felbakolt autón"

jövőhéten én is nekiálok, de van csápos emelő a kolléga garázsába , hozattam RS-t kintről én még azt teszem bele. És lassan megjönnek a tömítések is és az olajszivattyú is jó áron van 20 alatt gyári minőségű! Szét kell szednem a vezérlést is, De majd hívok segítséget amikor teszem össze, nem ám összeakadnak a szelepek:D Meg asszem egy kicsit lepucolom a blokkot is a dzsuvától. ja meg psze legumiztatom a nyári szettet viszem a felniket festettni és készkell legyen :P sok dolog lenne még amit meg csináltatnék de hát várnom kell a korpára :D majd szépen lassan!

Ui: egész vagyány lehettél a kocsi alatt tangával a fejeden! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

jövőhéten én is nekiálok, de van csápos emelő a kolléga garázsába , hozattam RS-t kintről én még azt teszem bele. És lassan megjönnek a tömítések is és az olajszivattyú is jó áron van 20 alatt gyári minőségű! Szét kell szednem a vezérlést is, De majd hívok segítséget amikor teszem össze, nem ám összeakadnak a szelepek:D Meg asszem egy kicsit lepucolom a blokkot is a dzsuvától. ja meg psze legumiztatom a nyári szettet viszem a felniket festettni és készkell legyen :D sok dolog lenne még amit meg csináltatnék de hát várnom kell a korpára :D majd szépen lassan!

Ui: egész vagyány lehettél a kocsi alatt tangával a fejeden! :lol: :) :D

Ki akartam én is cserélni a olajszivattyú tömítését de már nem volt kedvem szétszedni a vezérlést, na meg ami benne van az kingelit szerűség amit vettem a Csergőben az meg lemez :blush:

Legközelebb megveszem az x20xev karter lemezét, mert azon rá van vulkanizálva a gumis tömítés és nem kell vele szívózni annyit :D

Link to comment
Megosztás:

Legközelebb megveszem az x20xev karter lemezét, mert azon rá van vulkanizálva a gumis tömítés és nem kell vele szívózni annyit :lol:

Mi ezt használjuk már nagyon régóta...pont ezért...meg jobban is tömít...

Lehet hogy nem is olajat kentetek szét egymás arcán azzal a bugyival??? :) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Zsír vóóót...és megállapíthatom, hogy 50%-ban sikerül úgy lejutnom a Camponába, hogy nem szednek ki a rend éber őrei...mondjuk ma is rendesek voltak... :D

Laci!

Az első videót tőőőcsd mááá fel majd pls... a 2. és 3. annyira nem nagy szám... (nem mintha az első az lenne... :D ) az utolsó meg túl nagy szám...nem tom azt mennyire kéne publikálni... :lol: :)

Oóóóókééééés.. Csak eltart egy darabig..

Szerintem mehet az utolsó is.. nincs benne semmi gáz.. igazoltatnak..ééés? :blush: :D (amúgy csak annyi látszik,hogy jön egy autó, aztán feldobja a fényhidat, aztán megálltok.. és vége..)

Max felrakom, privben megkapod a linket, aztán eldöntöd... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.