Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

emiatt nem kell még lehurrogni hogy 4 böl 1 más ugynezem az a potkerék ...

nalam is ez a szitu van 3 majdnem new téli gumi és egy félig használt nyári elöl ....

mert szarok az utak ... ennyi ...

Értem én, de ez akkor is egy slick...

A félig használt nyári miért nem hátul van?

Link to comment
Megosztás:

mert a hátulja megcsuszik egy elsökerekes kocsinak mit csinalsz ?

azt elég egyszerű kontrollálni... viszont a legnagyobb hülyeség előre rakni a szarabb

gumit egy elsőkerekes orrnehéz autónál... :) ha egyszer eltolja az orrát, akkor baxhatod :lol:

persze mindenkinek a saját elmélete, de a gyakorlatban elöl a helye a jó guminak :blush:

Link to comment
Megosztás:

azt elég egyszerű kontrollálni... viszont a legnagyobb hülyeség előre rakni a szarabb

gumit egy elsőkerekes orrnehéz autónál... :D ha egyszer eltolja az orrát, akkor baxhatod :lol:

persze mindenkinek a saját elmélete, de a gyakorlatban elöl a helye a jó guminak :blush:

sorry de ezt most nem veszem komolyan :D

Mr Crash Driver :) :D :D

ha egy auto eltolja az elejét kicsit 1xrübb kontrolálni egy kis gáz elvétellel mintha a hatulja elözne meg mert avval semmit sem csinalsz

Link to comment
Megosztás:

Te még sosem törtél autót??? :lol: :)

ööööö kop kop kop ... nem ... de ez ugye még valtozhat ....

az hogy hátulrol nekem jöttek és rám dölt egy kapu nem igazan szamit kocsitörésnek állohelyzetben :D

ohhh sorry multkor még a kibebacott seattal neki tolattam szegény kadett nek ... :blush:

Link to comment
Megosztás:

ha egy auto eltolja az elejét kicsit 1xrübb kontrolálni egy kis gáz elvétellel mintha a hatulja elözne meg mert avval semmit sem csinalsz

hát ezen inkább ne vitázzunk :)

nekem a mindennapi élet része a versenyeken, hogy a hátulját folyamatosan kontrollálni kell,

de azt már tudom némi nem túl olcsó káresemények kapcsán, hogy ha az elejét tolja, akkor

kevesebb sikerrel lehet összeszedni :D

látványos példa volt erre pl az első blitzen eltolt kuka esete :lol: krézifék hiányában ott mondjuk

esélyem sem volt korrigálni :blush:

de ha neked így aszondod jobb és megnyugtatóbb, akkor használd úgy, áldásom rá :D

Link to comment
Megosztás:

ööööö kop kop kop ... nem ... de ez ugye még valtozhat ....

az hogy hátulrol nekem jöttek és rám dölt egy kapu nem igazan szamit kocsitörésnek állohelyzetben :lol:

ohhh sorry multkor még a kibebacott seattal neki tolattam szegény kadett nek ... :blush:

szerk...

ohhhhhhhhhhhhhhhhhh most jut eszembe a Az AX et :) de ott meg tök mind1 mit csinaltam volna mert nem votl fék a kocsin

Link to comment
Megosztás:

de ha neked így aszondod jobb és megnyugtatóbb, akkor használd úgy, áldásom rá :blush:

szerintem jelen pillanatban tök mind1 mert nem egy tengelyen lévö gumirol beszélünk

és ha elöl ha hatul van ... ha az csuszik meg akkor abbol csak egy szép pörgés lessz semmi mas ....és ezen semmi nem segit csak ha meg lenne a 4dik téli gumim amit egy kátyuba hagytam

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.