Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondom,hogy nem szar,csak nagyon kiváncsi lennék,hogy mit kezdene egy 20 gyorsaságiból álló rendes rally versenyen,különböző útviszonyok és nem épített pályán,ahol azért elég sokat kell improvizálni menet közben.

Amúgy McRae nem is lett volna McCrash,ha ott nem borítja meg a vasat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

De nem is kell olyan nagy sztárnak tartani valakit,aki 60m széles kanyarokat tud venni egy WRC-hez mérhető kocsival,amivel elég sokat tud gyakorolni.

Nem vitatom,tud a srác,csak nem kell olyan nagy sztárnak hinni,mert nem isten adta tehetség.

Tehát kötsög. Értem.

Link to comment
Megosztás:

Ezt vajon honnan szedte ez a jóember?

"A többi autóhoz érdemes a drágább kivitelek gyári sper-jeit beszerezni: pl E30-as BMW-hez, VW VR6-hoz, Opel GSi-hez, stb, gyárilag is adtak sperdifit"

Tényleg volt? :blush:

Volt. Az "A Grouppe" homológ GSi-kbe csinálták, de nem az opel, hanem a különböző gyári beszállítós tunerműhelyek.

Mint pl az olasz krontec, akik a legtöbb ilyen A csoportos GSi-t építették :) Az utódtípusait mindmáig lehet kapni újan

300e ft körüli áron :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :)

Haza is jöttem mérgemben, 30 percen keresztül szenvedtem fel a vasat az I. ker Lovas útra, meg is bánták az utasok szerintem hogy oda foglaltak szállást :D :D

Én is itt felszenvedtem az omegát egy dombon... egy balfék megállt előttem, azt hittem, többet nem indulok el

onnan, de aztán valahogy csak sikerült cikkcakkban :D

Ennyire még sosem csúszott az út, mióta kormányt fogok a kezemben :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én is itt felszenvedtem az omegát egy dombon... egy balfék megállt előttem, azt hittem, többet nem indulok el

onnan, de aztán valahogy csak sikerült cikkcakkban :lol:

Ennyire még sosem csúszott az út, mióta kormányt fogok a kezemben :blush:

Én is hasonlóan jártam, csak tele bőrönddel a hátulja, és ott a várnál egyik emelkedőn megállt a kocsi és hiába küzdöttek a kerekek elkezdet visszafelé gurulni :S na akkor elkezdtem keresni a hátsómeghajtás kapcsolót, de nem volt :) Viccet félre téve, kemény volt, legalábbis az utasaimnak biztosan, ezért is jöttem haza, nincs értelme ilyen időben kockáztatni, jobb ha lefekszik az ember megnézi a barátokat és csucsu :D

Link to comment
Megosztás:

Én is itt felszenvedtem az omegát egy dombon... egy balfék megállt előttem, azt hittem, többet nem indulok el

onnan, de aztán valahogy csak sikerült cikkcakkban :D

Ennyire még sosem csúszott az út, mióta kormányt fogok a kezemben :blush:

Aha szal csúszott énmeg az első sor után azthittem elgyengült az autód! :D :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.