Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja nem ezt acsak a vicc kedvééé írtam,a holnapi napom lesz nagyon nehéz.... :D :D :D

Akkor meg mit zsinnyegtetsz itt? :blush:

áááá nem..... :D de holnap fogok....meg úgymondom elkezdődött a Veki sorsa is,szétvágtam a lököst! :P :lol:

Szóval a Kadett marad szívó? :)

Link to comment
Megosztás:

Így hogy Pista letagadta hogy pókerezik maeste, lementem Alfába 0+1-re. 102ből 6. lettem :lol:

Hazafelé meg mennyi pék volt atyaég. Még itt a kerületben is három jöttment pedig 2 percnél tovább nem tartott az út ezen része :)

Reggel meg kelhetek korán mert vigyorinak sikerült hajnalra szervezni a csőcseléket akik megveszik a lökősömet :blush:

Link to comment
Megosztás:

Így hogy Pista letagadta hogy pókerezik maeste, lementem Alfába 0+1-re. 102ből 6. lettem :D

Hazafelé meg mennyi pék volt atyaég. Még itt a kerületben is három jöttment pedig 2 percnél tovább nem tartott az út ezen része :D

Reggel meg kelhetek korán mert vigyorinak sikerült hajnalra szervezni a csőcseléket akik megveszik a lökősömet :blush:

én is pokereztem tegnap, igaz csak haverokkal és az iváson volt a hangsúly :lol: - hazafele meg nem beestünk még 2 kocsmába ? :) -na jó az egyiket nevezhetjük étteremnek is :D

Link to comment
Megosztás:

Jó volt amúgy az este...volt dumcsi, meg kicsi krúúúziiiin....Tommal toltunk párat, és nagyon egál a két verda...aki kicsit is előbb indul az nyert...mindig marad a távolság, amit az előnnyel szerez valaki...

Meg ültünk sérülésmentes Fordban is, és majdnem vontathattunk airride-os GSI-t is... :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel meg kelhetek korán mert vigyorinak sikerült hajnalra szervezni a csőcseléket akik megveszik a lökősömet :blush:

Persze hogy átvert a kis genyó és csak délutánra jöttek a punkok a cuccokért. Na de azért haladtunk, most megfelelő szögből még úgy is lehet fényképezni a kocsit mintha nem cigóé lenne :lol:

Lesz még a lökiken is micsinálni, de rendeltem Védernagyúrtól gyári színsprét, oszt jól összefújjuk ha kigitteltük - majdmeglássuk hogyfog kinézni.

37276944.jpg

37276945.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.