Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az nem létezik... valamit elnézett szerintem a srác... igaz tavaly néztem, de akkor huszonvalamennyi volt

a teljes gyári szett. Alternatív megoldásnak megpróbálhatod a champion félét, az már valakinek bevált. :lol:

Hátha neked is :D

Hali.

Opel szervizben nekem 56000 ot mondtak a gyárira.

Utángyártott a csergöben 26000 volt.

Ja és ez tavaly volt, nyáron.

Link to comment
Megosztás:

Az nem létezik... valamit elnézett szerintem a srác... igaz tavaly néztem, de akkor huszonvalamennyi volt

a teljes gyári szett. Alternatív megoldásnak megpróbálhatod a champion félét, az már valakinek bevált. :lol:

Hátha neked is :D

Kétfélét gyártottak az X14XE-hez,a speciális árnyékolású 66E.

Majd kap faca utángyártottat otthonról 30% kedveséggel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt a kerületben volt egy fehér Kadett GSije egy Gyuri nevű srácnak. Ha kértél tőle szerszámot mindig azt mondta.

Nincs, GSi-be nem kell szerszám :D

Nekemsincs :lol: ugyhogy ha defektet kapok akkor szivacs! Bár kerékanya kulcs , emelő talán van a gyári szetben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem dob fel a látvány :lol: Vagy mégis? :D

Nem de egy "régi ismerős" hívott tegnap hogy Szlovákiában a jeges úton megcsúszott és a szalagkorláton körbetörte a 3 éves Mazdáját.

Plussz a haverom akivel most lesz a közös hároméves szülinapunk emiatt egy hónap múlva, ő meg az apja G Astráját húzta meg, mert indexelt, de nem kanyarodott be és a bömbi meg már kijött.

Én meg hibáztam, de legalább a sajátomat triccsentettem le, és hát nagy kárt már nem okoztam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.