Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:

Sajnos nem volt teli hó, sok helyen aszfalt volt, így nem nagyon mertem állatkodni, és a hely is elég szűk volt, kellett volna a tempó... :lol: De belülről sokkal nagyobb feeling volt, mint ami látszik...

Zsííííírr a hangja! :D Mikor viszel már egy karikát :lol: bár gondolom kivan a t@@@d már a karikáktól :D

Link to comment
Megosztás:

pedig gondolkoztam rajta hogy hétfőn bemegyek egy Nissan szalonba és elhozok egyet, de így nemkell... :D

Ha meggondolnád magad, tudok intézni kedvezményt :lol: :lol:

És tudom hogy mindenkit nagyon érdekel de pont 600km után kellett tankolnom, 46.5 lityi fért bele.

Link to comment
Megosztás:

Szép-szép, de a szelepfedélen meg a hőpajzson már nem mutat olyan jól... :D

A hónapban ugy is cserélek mindent olaj olajszűrő + légszűrő pollen ,,, hidrotőkék és az összes tömítést amit csak kilehet motorbontás nélkül :lol: A hengerfejre értem:D mert az olajszivatyú alatt is cserélem de még lehet az olajszivatyút is psze nem rossz de ocsón hozzájutok a gyári újhoz így lehet kicserélem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg nagyon fura de ez a motorom egyáltalán nem eszi az olajat. Kicsi se fogyott belőle pedig már 7000km-t elmentem vele. :lol:

ne is egye :lol: Az a jó ha nem eszi enyémsem eszi de a kurv@ tömítéseknél pötyögteti 10000Km en elszórt már 8dl -t :D jah és a fötengely szimeringnél elfolyt 4dl a 8dl-ből.... amikor szarvolt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/090207/DSC01506_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090207/DSC01505_www...ltoltes.hu_.jpg

10000 KM után az RS nek ilyen a színe..... bár annyira nemlátszik mert szar a kép de szép aranybarna! :D

Biztos vagy benne, hogy akkor jó egy olaj, ha nem lesz fekete sok km után se?

Azért lesz fekete egy olaj, mert felveszi a szennyeződéseket és ez egy nagyon fontos tulajdonsága a motorolajoknak.

Amit nem vesz fel az olaj az pedig lerakódik valahol.

Egyébként ezt alátámasztják azok a képek is, amiket olyan motorok belsejéről láttam, amikben RS-t használtak.

Link to comment
Megosztás:

Biztos vagy benne, hogy akkor jó egy olaj, ha nem lesz fekete sok km után se?

Azért lesz fekete egy olaj, mert felveszi a szennyeződéseket és ez egy nagyon fontos tulajdonsága a motorolajoknak.

Amit nem vesz fel az olaj az pedig lerakódik valahol.

Egyébként ezt alátámasztják azok a képek is, amiket olyan motorok belsejéről láttam, amikben RS-t használtak.

Te figyeljmár az eszedbe sem jut esetleg hogy ennyi km után is pöpec a moci??? :lol: nemmindenki baxxa neki folyamatosan ám azért ezt vedd figyelembe :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

nemmindenki baxxa neki folyamatosan ám azért ezt vedd figyelembe :D :D

Akkor meg minek? :lol:

ui: Az én drágám meg már 3 hete besem volt indítva :lol: Tegnap este hazamentem 18 óra meló után gondoltam végre péntek megsétáltatom, de elaludtam a kádban :lol:

Jó lenne azzal taxizni ;) hülye skodával felvettem a rózsadombról a megyeri táblát 15 perccel, majdnem összejött, 10,000Ft büntetés :S bezzeg ha a gsi-vel lettem volna ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.