Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A hifi olyan dolog ami szinte bármelyik autóba át lehet rakni,max másik ládát kell csinálni :D :lol: Idővel úgy is belátjátok hogy nekem volt igazam.Én se hittem Antinak,pedig kellett volna....Majd ha nem a szüleidnél laksz megérted miről beszélek :lol: ;) :lol:

az autóépítés sose a pozitív költségvetésről szólt. én se egy retek ascona kabriot vettem volna- mert ha patent lenne akkor sem tudnám drágán eladni-hanem egy retek mercit mert az még mindig jobban őrzi az árát és megtérül a ráköltés...

ne akarj senkit sem lebeszélni :lol:

coupe másfélért...hmmm...ahogy a kollégám mondaná "vajon hol az átb@szás?" :D

ennyi erővel kalibrát is nézhetnél ;)

Link to comment
Megosztás:

A hifi olyan dolog ami szinte bármelyik autóba át lehet rakni,max másik ládát kell csinálni :D :lol: Idővel úgy is belátjátok hogy nekem volt igazam.Én se hittem Antinak,pedig kellett volna....Majd ha nem a szüleidnél laksz megérted miről beszélek ;) ;) :lol:

Nem ott lakom mégsem értem, nem hinném hogy a hifi ára állandóan tartja magát, ráadásul a ne költs rá mert nem éri meg duma nem hiszem hogy itt bárkit is érdekel, ha ha akar és van rá pénze épít, ha nem akar nem épít. Ráadásúl opel forumon jóformán mindíg az opel fikázás megy :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

ne akarj senkit sem lebeszélni :lol:

Nem beszélek le senkít.......de kicsit számolj Lanti mennyit bukna,ha nem hallgatott volna rám :lol: ;)

Nekem mindegy ki mit csinál,csak utána ne sírás legyen hogy nincs lové :P (ez nem neked szólt)

Nem ott lakom mégsem értem, nem hinném hogy a hifi ára állandóan tartja magát, ráadásul a ne költs rá mert nem éri meg duma nem hiszem hogy itt bárkit is érdekel, ha ha akar és van rá pénze épít, ha nem akar nem épít. Ráadásúl opel forumon jóformán mindíg az opel fikázás megy :lol: :D

Nem fikáztam az opelt,csak annyit mondtam hogy jó hogy nem H astrát vettem.....Ez a fórum úgy hiszem nem csak az opelről kell hogy szóljon,hanem inkább lehetőség egy baráti társaságnak arra hogy beszélgessen egymással......

Csabi annyit locsolsz a kocsidra amennyit akarsz,ezt mondtam már többször is....... ;) :lol:

ui:ezért nem viszek csokit :D

Link to comment
Megosztás:

Nem beszélek le senkít.......de kicsit számolj Lanti mennyit bukna,ha nem hallgatott volna rám :lol: :lol:

Nekem mindegy ki mit csinál,csak utána ne sírás legyen hogy nincs lové :lol: (ez nem neked szólt)

necces kérdés...ha valaki úgy érzi h neki kell egy telifény vagy másik motor vagy akármi a kocsijára és nagy pénzekért rákölti akkor jobb esetben boldog lesz vele, örömet szerez neki stb stb...

anno én úgy érzetem h nekem kell egy ascona cabrio mert ez volt az álmom kb 15 éves korom óta...utána hülyén költöttem rá -ma már másképp tenném- de örömöm leltem benne.

Egyébként tényleg sokat szídjátok az opelt :D

Link to comment
Megosztás:

A hifi olyan dolog ami szinte bármelyik autóba át lehet rakni,max másik ládát kell csinálni :lol: :D Idővel úgy is belátjátok hogy nekem volt igazam.Én se hittem Antinak,pedig kellett volna....Majd ha nem a szüleidnél laksz megérted miről beszélek :D :lol: :lol:

Minek raknád át egy másik kocsiba ha gyárilag is frankó hifi van benne. Eladni meg sux mint a tuningverdát.

Miben van igazad azt nem tudom.

Mit nem hittél? Hogy venni kell egy Seatot?

Lehet, de most halvány pukim nincs róla.

Link to comment
Megosztás:

necces kérdés...ha valaki úgy érzi h neki kell egy telifény vagy másik motor vagy akármi a kocsijára és nagy pénzekért rákölti akkor jobb esetben boldog lesz vele, örömet szerez neki stb stb...

anno én úgy érzetem h nekem kell egy ascona cabrio mert ez volt az álmom kb 15 éves korom óta...utána hülyén költöttem rá -ma már másképp tenném- de örömöm leltem benne.

Egyébként tényleg sokat szídjátok az opelt :D

Mindenkinek addig kell míg meg nem csinlja...eltelik pár év és rájön.......de nekem ez nem fáj sőt.....

Nem szídom az opelt,de a focus minden tekintetben agyonveri a H astrát.....Ez sajnos így van,és nem fogom az ellenkezőjét állítani...Max csinálunk egy topicot amiben ex GSI tulajok az új autóikról beszélgetnek.....Akinek nem tetszik nem olvassa el...... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minek raknád át egy másik kocsiba ha gyárilag is frankó hifi van benne. Eladni meg sux mint a tuningverdát.

Miben van igazad azt nem tudom.

Mit nem hittél? Hogy venni kell egy Seatot?

Lehet, de most halvány pukim nincs róla.

Én eddig nem ültem olyan új autóba,amiben jól szólna a zene......

A GTE is ott áll a garázsba és nézegeted....Hurráááááááá megérte :D Én legalább nap mint nap használom...

Most nincs igazam,majd 5 Év múlva lesz :lol:

Azt nem hittem,hogy ne locsoljak el 3 milkát egy 800e ft-ot érő F astrára.......

Link to comment
Megosztás:

A GTE is ott áll a garázsba és nézegeted....Hurráááááááá megérte :lol: Én legalább nap mint nap használom...

Lehet hogy nem volt sok értelme, és lehet azt fogom gondolni öt év múlva hogy fölöslegesen költöttem rá, de mivel csak kis pénzről van szó, nem hiszem. Mondjuk nincs is kész :D

Mindenesetre több értelme volt mint elszívni cigiben az árát :lol:

Az Astrába betenni az XE-t viszont nagy hülyeség volt még így is hogy egyből minden frankón működött.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.