Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én ma néztem a használt autót , nagyon vegyes a kínálat.... és nagyon elszáltak az árak,,,, Asszem láttam NE-t is 400 felett!

A drágák több mint fél éve fent vannak......az olcsók meg sz@rok.....de sajna akik ezeket veszik,nem az állapotát nézik :D

Link to comment
Megosztás:

A drágák több mint fél éve fent vannak......az olcsók meg sz@rok.....de sajna akik ezeket veszik,nem az állapotát nézik :D

Psze hogy nem, 150LE és jujj csak ennyi akkor megvesszük :lol: Psze valakinél így megy! Ami meg oylan minta tiéd... Mi a férfinemiszerv kerül ebbe ennyibe mikor ez is csak 150 LE mint a többi azmár nemérdekli hogy nincs szétrohadva és friss a dukkó! meg sorolhatnám....

Link to comment
Megosztás:

Psze hogy nem, 150LE és jujj csak ennyi akkor megvesszük :D Psze valakinél így megy! Ami meg oylan minta tiéd... Mi a férfinemiszerv kerül ebbe ennyibe mikor ez is csak 150 LE mint a többi azmár nemérdekli hogy nincs szétrohadva és friss a dukkó! meg sorolhatnám....

Én már szinte biztos vagyok benne hogy eladni nem fogom az enyémet,max beszámoltattni az újba....de erre elég kicsi az esély :lol:

Viszont az biztos hogy egy forintot nem költök arra,ami nem a normális müködéshez szükséges.......

Link to comment
Megosztás:

Én már szinte biztos vagyok benne hogy eladni nem fogom az enyémet,max beszámoltattni az újba....de erre elég kicsi az esély :lol:

Viszont az biztos hogy egy forintot nem költök arra,ami nem a normális müködéshez szükséges.......

Hála neked Antinak meg annak aki sokat épített autót, én is csak is állapotmegörzésre költök :D Mert így láttam mit nyomtatok bele és hogy mennyire nemérdemes :lol: De azért még egy friss dukkót én megejtek a düdün! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a legdrágább project :D

Tudom, de sajnos kénytelen leszek előbb utóbb,,,, mert kezd elharapóznia sok kavicsnyom.... a fényezés már nem fitt... 16 éves és igen igen látszik rajta! főleg ahol javítva lett a sárvédő íveknél! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.