Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:

Sajnos nem volt teli hó, sok helyen aszfalt volt, így nem nagyon mertem állatkodni, és a hely is elég szűk volt, kellett volna a tempó... :lol: De belülről sokkal nagyobb feeling volt, mint ami látszik...

f@sza a hangja a vekinek! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jah...amúgy nagyon kicsi volt a hely...kellett volna a tempó, úgy sokkal látványosabbat lehetett volna mókázni...vagy több hó kellett volna...így, hogy csak foltokban volt, nem voltam olyan bátor...

hát nem is kell, a foltokon mikor kicsit tapad a guma kitudja minek lett volna baja. A hang kárpótol a látványért :D

Link to comment
Megosztás:

hát nem is kell, a foltokon mikor kicsit tapad a guma kitudja minek lett volna baja. A hang kárpótol a látványért :lol:

Igen...ettől tartottam én is...főleg, hogy Tomnak is hasonló okok miatt lett oda az egyik osztóműve...

Bár a pályán volt egy bunyesz Volvós, aki elkezdett levillogni...ezzel nem is volt gond, elengedtem, (már messziről villogott) aztán mikor elém ért nyomott 3X olyan satut, hogy majdnem keresztben álltam meg mögötte a pályán...na után jött a büntetés... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Igen...ettől tartottam én is...főleg, hogy Tomnak is hasonló okok miatt lett oda az egyik osztóműve...

Bár a pályán volt egy bunyesz Volvós, aki elkezdett levillogni...ezzel nem is volt gond, elengedtem, (már messziről villogott) aztán mikor elém ért nyomott 3X olyan satut, hogy majdnem keresztben álltam meg mögötte a pályán...na után jött a büntetés... :D :D

:lol: :lol: :lol: A multkor , egyik barátommal mentünk egy DJ haverhoz na a 6-os úton én is büntettem , csináltam pár meredek előzést. Szegény düdü 1 hónapig csak helyben járt és kelleett neki egy kis tempó. ;) Meg egy pöppet sikerült ellustítanoma lelkem , így még párszor szoktatni kell a tempóhoz. ;) Mondjuk sajnálom ilyenkor ,de azt is ha nagyon lusta lessz mert alapesetben 4000 főlé nemforgatom :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Az ORFK közleménye alapján a tavasszal ismét országos átfogó rendőri ellenőrzésekre kell számítani, és abban újra kiemelt szerepet kap az elsősegély csomagok ellenőrzése. Közúti ellenőrzésnél az igazoltató rendőr kérheti az elsősegély csomagot is, amelynek lejárati idejét is ajánlatos évente ellenőrizni, ellenőriztetni. Cseréjét általában 2-3 évente ajánlatos végrehajtani." :D

Link to comment
Megosztás:

"Az ORFK közleménye alapján a tavasszal ismét országos átfogó rendőri ellenőrzésekre kell számítani, és abban újra kiemelt szerepet kap az elsősegély csomagok ellenőrzése. Közúti ellenőrzésnél az igazoltató rendőr kérheti az elsősegély csomagot is, amelynek lejárati idejét is ajánlatos évente ellenőrizni, ellenőriztetni. Cseréjét általában 2-3 évente ajánlatos végrehajtani." :lol:

van aki ezt még be veszi

ha a muszaki vizsgan at ment a kocsi az elsösegély csomaggal nem baszhatnak meg ...

kibaszot ország eza magyarország pénzbehalytás mindenfokon ...

felkerülhetne a-z ig az egész ország a szánalmas pont hura ..... :D

Link to comment
Megosztás:

van aki ezt még be veszi

ha a muszaki vizsgan at ment a kocsi az elsösegély csomaggal nem baszhatnak meg ...

kibaszot ország eza magyarország pénzbehalytás mindenfokon ...

felkerülhetne a-z ig az egész ország a szánalmas pont hura ..... :D

jólvanna kár ezen, főleg ennyi morogni. beteszel egy sz@ros ládát oszt kész kapjákbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.