Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lyuk! Veled van az erő! :D

Azé mostvolt évértékelés , 1 blok napi bevétele 140 milka és 4 van ha ebbe nincs lóvé akkor semmibe, kéne építeni egy erőművet 2 db 1000MW-blokkal. Végül is csak 1500 milliárd ft kell ahhoz hogy megépüljön! :lol: :lol: Na beszál valaki a biznicbe?? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Meg egyébként is,neked minek egy KOMBI omega,amikor csak egyedül ülsz benne? :D

Mi van, kisebbségi érzésed van, te Corsás? :lol: :lol:

Az euro 2es omegád kb 2x annyira szennyezi a levegőt mint mondjuk a focus :P ;)

PM10-ben még mindig a focusod a nyerő... :P és amiatt van a szmogriadó, nem a CO2 miatt ;)

Akkor miről is beszélünk? :D

nekem aztmondta hogy kéne még 4 atomerőmű is. Remélem nemtért át a zöld oldalra!!! :lol:

Kéne az vazz. Az zöld energia!

Még 4 blokk, az már az ország energiaigényének 80%-a, a maradék 20 meg mehetne megújulóból :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kéne az vazz. Az zöld energia!

Még 4 blokk, az már az ország energiaigényének 80%-a, a maradék 20 meg mehetne megújulóból :D

2014 ben dől el hogy lessz e +2 1000MW-s blokk vagy sem vagy is akkora adják be a terveket! Ha jólszürcsöltem ki az évértékelésen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

2014 ben dől el hogy lessz e +2 1000MW-s blokk vagy sem vagy is akkora adják be a terveket! Ha jólszürcsöltem ki az évértékelésen! :lol:

Az a baj, hogy így 2025 előtt nem lesznek meg az új blokkok, szal még pár évig elég sok lesz az importvillám sajnos. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.