Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kiváncsi vagyok az omegád milyen adatokat produkál.. de gondolom makulátlan.... de persze az benzies ergo lehet xarabb... :lol:

Az omega tavaly a zöldkártyán teljesen legál mérésen gyári értékeket produkált, úgyhogy ezt most benézted :lol: :lol: Euro2 :D

Amúgy egy hasonló évjáratú dízel és benzines között a dízel javára kb 5-10x-es a környezetszennyezés, ha pl PM10-et nézünk :D

Link to comment
Megosztás:

Az omega tavaly a zöldkártyán teljesen legál mérésen gyári értékeket produkált, úgyhogy ezt most benézted :D :lol: Euro2 :D

Amúgy egy hasonló évjáratú dízel és benzines között a dízel javára kb 5-10x-es a környezetszennyezés, ha pl PM10-et nézünk ;)

tudom, hogy hibátlan.... mi más lehetne :lol:

szerintem egy táblával menj ki tüntetni a dieselesek ellen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam ma reggel egy kocka Ladát, orosz rendszámmal, apró felnikkel és elöl a hűtőrácson figyelt a GSi felirat.

Nem Gelko volt véletlenül? :lol:

sajnos nem :lol: és ha ladát veszek akkor az megint niva lesz :D ...bár a szmogrendelet értelmében az sem mehetne be a városba okt és márc között...ezért vannak más versenyzők is :lol:

én viszont láttam az üllőin Stewet...gondolom munkából ment haza...

Link to comment
Megosztás:

Az omega tavaly a zöldkártyán teljesen legál mérésen gyári értékeket produkált, úgyhogy ezt most benézted :lol: :lol: Euro2 :lol:

Amúgy egy hasonló évjáratú dízel és benzines között a dízel javára kb 5-10x-es a környezetszennyezés, ha pl PM10-et nézünk :D

Jaj te kis demegóg bio,te...az omi ibolya illatút nyomat a város levegőjébe...megkérdezném akkor,hogy a 100000éves fos BKV dízelek senkit nem zavarnak?Az M0 nincs végig kész,senkit nem zavar?Meg egyébként is,neked minek egy KOMBI omega,amikor csak egyedül ülsz benne? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaj te kis demegóg bio,te...az omi ibolya illatút nyomat a város levegőjébe...megkérdezném akkor,hogy a 100000éves fos BKV dízelek senkit nem zavarnak?Az M0 nincs végig kész,senkit nem zavar?Meg egyébként is,neked minek egy KOMBI omega,amikor csak egyedül ülsz benne? :D

És alig éred el a pedálokat ... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az omega tavaly a zöldkártyán teljesen legál mérésen gyári értékeket produkált, úgyhogy ezt most benézted :lol: :lol: Euro2 :D

Amúgy egy hasonló évjáratú dízel és benzines között a dízel javára kb 5-10x-es a környezetszennyezés, ha pl PM10-et nézünk ;)

Gabi ne álszenteskedj :lol: :D

Az euro 2es omegád kb 2x annyira szennyezi a levegőt mint mondjuk a focus ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.