Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg ma vettem igen baráti áron egy B Vectra i500 első fékrendszert. :lol: :D

308mm ATE Powerdisc tárcsák, alig használt gyári GM fékbetétek és a két nyereg mindennel.

Mivel a Corsára szerintem elég lesz a 294-es Subaru WRX négydugós fék, így ezeket a Vectrára szeretném felrakni.

Eladni kár lenne, mivel igen ritka cucc, és a 284-esemért többet kapok, mint amennyit ezért fizettem.

Feltéve, hogy rámennek a 16-os turbó felnik, mert csak a fékek miatt nem fogok nagyobb felniket venni és újra felgumizni, mert a 16-osokon teljesen újak vannak.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült az összes vizsgám, így már Zóna taxis lettem :lol: :D

Már hiányzott a havi 15- ezer Km :lol:

Anti, elkezdtem vinni az utasaimat a Hotelodba :D,(tegnap vittem egy szerelmespárt) beszéltem a kollégáddal, mondta mehetek hétfőn hozzád a suskáért, mert különbem nem viszek oda többet senkit ;) :lol:

Illik? :lol: ;)

userpic_62ef765aee62b49f7c4fdbbb53cb19c5.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma vettem igen baráti áron egy B Vectra i500 első fékrendszert. :lol: :lol:

308mm ATE Powerdisc tárcsák, alig használt gyári GM fékbetétek és a két nyereg mindennel.

Mivel a Corsára szerintem elég lesz a 294-es Subaru WRX négydugós fék, így ezeket a Vectrára szeretném felrakni.

Eladni kár lenne, mivel igen ritka cucc, és a 284-esemért többet kapok, mint amennyit ezért fizettem.

Feltéve, hogy rámennek a 16-os turbó felnik, mert csak a fékek miatt nem fogok nagyobb felniket venni és újra felgumizni, mert a 16-osokon teljesen újak vannak.

Peti nemtom mondtam-e már de hogy te mekkora egy legaljaponthu vagy elképesztő :D ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy budapesti kerület X járőre a következő rendőri jelentest írta:

"Járőrútvonalam alatt arra figyeltem fel, hogy a ... téren egy illető a padon fekszik és csavarog. Odaléptem hozza és felszólítottam, hogy igazolja magát. Erre ő azt mondta, hogy sz.pjam le. Miután ez megtörtént, a kerületi kapitányságon előállítottam"

:D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma vettem igen baráti áron egy B Vectra i500 első fékrendszert. :lol: :D

308mm ATE Powerdisc tárcsák, alig használt gyári GM fékbetétek és a két nyereg mindennel.

Mivel a Corsára szerintem elég lesz a 294-es Subaru WRX négydugós fék, így ezeket a Vectrára szeretném felrakni.

Eladni kár lenne, mivel igen ritka cucc, és a 284-esemért többet kapok, mint amennyit ezért fizettem.

Feltéve, hogy rámennek a 16-os turbó felnik, mert csak a fékek miatt nem fogok nagyobb felniket venni és újra felgumizni, mert a 16-osokon teljesen újak vannak.

én ugy tudom 308ra már nem megy fel semmilyen 16os felni

Link to comment
Megosztás:

én ugy tudom 308ra már nem megy fel semmilyen 16os felni

De, tegnap kipróbáltam, rámegy a 16-os turbó felni. Még a ragasztott súlyok is elférnek és marad is 1-2mm hely. :lol:

Már csak az a bajom, hogy a 284mm-es fék kerékagyára nem megy rá a tárcsa... :D

Link to comment
Megosztás:

De, tegnap kipróbáltam, rámegy a 16-os turbó felni. Még a ragasztott súlyok is elférnek és marad is 1-2mm hely. :lol:

Már csak az a bajom, hogy a 284mm-es fék kerékagyára nem megy rá a tárcsa... :D

hat arra nem is mert a b vectranak kisebb és még beljebb is lessz vagyis még hézagolnod is kell valahol vagy a tarcsat vagy a nyerget

nekem 288as b vectra van és nekem is kisebb agy kellett

Link to comment
Megosztás:

Jó cucc, nemrég tudtam akciósan egyet 650 euróért.

Mondjuk decemberben beszéltem az Arno Schindlerrel (EDS főnök) és mondta, hogy az év elején lesz nekik is egy akciójuk 10-15% kedvezménnyel.

Mi most vettünk 140 euróért 60-as EDS kupakokat, az is le volt árazva kicsit decemberben és januárban.

Link to comment
Megosztás:

Jó cucc, nemrég tudtam akciósan egyet 650 euróért.

Mondjuk decemberben beszéltem az Arno Schindlerrel (EDS főnök) és mondta, hogy az év elején lesz nekik is egy akciójuk 10-15% kedvezménnyel.

Mi most vettünk 140 euróért 60-as EDS kupakokat, az is le volt árazva kicsit decemberben és januárban.

Demo!

A kupak c20xe-re megy, ha igen toljál már be egy linket mert én nem találtam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.