Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én tapasztalatból mondom és közép árkategóriában mert volt SAL cuccom....

hát nekem van jó is meg rossz is. Szerintem annak akinek arra kell hogy ne a beszakadt gyári papírmembrános csúcshifi szoljon hanem értehőek legyenek a hírek és a zene se recsegjen 5ös hangerőn, annak a legjobb ár érték arányban. Persze erősítőt meg mélyládát én se vennék salt de csipogót miért ne, meg egy első szettet, azt úgysem széthajtani kell, tisztán meg az is tud szólni.

Link to comment
Megosztás:

hát nekem van jó is meg rossz is. Szerintem annak akinek arra kell hogy ne a beszakadt gyári papírmembrános csúcshifi szoljon hanem értehőek legyenek a hírek és a zene se recsegjen 5ös hangerőn, annak a legjobb ár érték arányban. Persze erősítőt meg mélyládát én se vennék salt de csipogót miért ne, meg egy első szettet, azt úgysem széthajtani kell, tisztán meg az is tud szólni.
PÍÍSZ srácok én csak a tapasztalatom mondtam el pl és pont az erölködőről és a mélyládáról mondtam B)
Link to comment
Megosztás:

Pénteken elhoztuk a focust.......Szombaton elmentünk vele Szerencsre....500km oda vissza.Összeségében nagyon jó autó,kényelmes,keveset fogyaszt......Kegyetlen jól megy,és belül szinte nincs dízel hangja.A fék is elég komoly rajta,elöl 300as tárcsa van gyárilag.Ma voltam Attilánál,2első gátlót, féket kell cserélni,és hibátlan lesz.Az alkatrész árak meg viccesek ;) Nem bántam meg hogy ezt vettük meg,és nem H astrát 1.7es dízel mocival B)

Nekem a kókuszon a futómű tetszett meg nagyon!

Össze se lehet hasonlítani bármiféle Opel futóművel!

Sokkal jobb annál.

Link to comment
Megosztás:

A SAL egy rakás Fos! B)

Én tapasztalatból mondom és közép árkategóriában mert volt SAL cuccom....

Nekem az omiban SAL első szettem van, volt vagy 6500 pénz, és feltűnően szépen tud szólni,

szal én is amondó vagyok, hogy ár-érték dologban nagyon jó ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem az omiban SAL első szettem van, volt vagy 6500 pénz, és feltűnően szépen tud szólni,

szal én is amondó vagyok, hogy ár-érték dologban nagyon jó :blush:

Te ne ugassá ebbe bele!Nem vagy profi hifis,honnan is tudnád te mitől dübörög szépen? B)

Kérdezzé meg boltosokat,majd azok osan adnak tanácsot! ;)

Link to comment
Megosztás:

Te ne ugassá ebbe bele!Nem vagy profi hifis,honnan is tudnád te mitől dübörög szépen? B)

Kérdezzé meg boltosokat,majd azok osan adnak tanácsot! ;)

Ne nyökögjé má nekem itt, ifjanti daliás koromban magam csináltam a hifi rendszeremet,

meg a kalózrádiót a gimimben! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ne nyökögjé má nekem itt, ifjanti daliás koromban magam csináltam a hifi rendszeremet,

meg a kalózrádiót a gimimben! B)

Épp ezt mondm,hogy nem értesz te ehhez! ;)

Van nálunk otthon egy hifis(Bogner),na ott mekkorákat röhögtem a boltban,amikor előadta magát mit tud a hifiről.

Link to comment
Megosztás:

Ne nyökögjé má nekem itt, ifjanti daliás koromban magam csináltam a hifi rendszeremet,

meg a kalózrádiót a gimimben! B)

Anno nagyon sokat foglalkoztam én is erősítéssel,,, unokabátyámnak én csináltam meg a quad 405 -st stereóban a mai napíg műkszik pedíg van már vagy 10 éve ;) De a mai modern cuccokhó már nem kicsit vagyok hülye de még elboldogulok :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.