Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pénteken elhoztuk a focust.......Szombaton elmentünk vele Szerencsre....500km oda vissza.Összeségében nagyon jó autó,kényelmes,keveset fogyaszt......Kegyetlen jól megy,és belül szinte nincs dízel hangja.A fék is elég komoly rajta,elöl 300as tárcsa van gyárilag.Ma voltam Attilánál,2első gátlót, féket kell cserélni,és hibátlan lesz.Az alkatrész árak meg viccesek ;) Nem bántam meg hogy ezt vettük meg,és nem H astrát 1.7es dízel mocival B)

Link to comment
Megosztás:

Pénteken elhoztuk a focust.......Szombaton elmentünk vele Szerencsre....500km oda vissza.Összeségében nagyon jó autó,kényelmes,keveset fogyaszt......Kegyetlen jól megy,és belül szinte nincs dízel hangja.A fék is elég komoly rajta,elöl 300as tárcsa van gyárilag.Ma voltam Attilánál,2első gátlót, féket kell cserélni,és hibátlan lesz.Az alkatrész árak meg viccesek ;) Nem bántam meg hogy ezt vettük meg,és nem H astrát 1.7es dízel mocival B)

Amin a legjobban meglepődtem hogy 240e nél kell cserélni a komplett vezérlést,de a Petrányis barátom felhívta a szerelőjét,hogy Ő mikor cserélné......150e km mondott :blush:

Link to comment
Megosztás:

csatlakozom az előttem szólóhoz. Volt SAL autóhifim és van SAL házimozi rendszerem. A házimozirendszert 35eFtért vettem erősítő nélkül, ami a tudását tekintve verhetetlen ár, ez ugye normál méretű hangfalakból áll, nem ilyen pc speaker házimozi szett és nagyon jól szól. B)

Más:

Ha valakinek, vagy valaki ismerősének, vagy valaki ismerősének a rokonának a szobatársának...

Astra F FK Angel-hez van bekötő kábele, ami a H4es gyári csati és a lámpák között van, kérem jelezze, kellene nekem egy olyan köteg. Gondolok itt törött lámpára amiből már csak az a kábel maradt meg hasonlóra.

Előre is téháiksz ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.