Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

albi, téged láttalak tegnap este 8 körül a körúton?

sajnálom ami történt...

A hungárián mentem a stadiontól GoldCrownba 17:45 kor és vissza meg 9 felé, szal nem hiszem.

dinynek lesz fekete hátsólököse talán..

Lesz bizony, meg első is ha minden jól megy, de mondta azt már bestoppoltad, szal veled kell alkudozzak majd ha odaérünk

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Adott egy HIVATALOS (!!!) német papíros, műszakis, forgalmis XE A Corsa.

Azzal ugye nevezhetek Street kategóriába? B)

Hogy van ez a licensz dolog, ez él streetben is, vagy hogy van?

Hát ha trailerezel vele, vagy bevállalod a rendszámot az utcán is akkor persze...a lényeg, hogy a forgalmi a rendszám, és az autó számai megegyezzenek...

A licence dolog független attól, hogy hova nevezel...a lényeg, hogy streetben nincs lóvé, csak kupa...

De mivel nem fogod tudni megoldani, hogy legális utcai papíros legyen, szerintem előbb utóbb lesz aki bele fog kötni...

Link to comment
Megosztás:

Hát ha trailerezel vele, vagy bevállalod a rendszámot az utcán is akkor persze...a lényeg, hogy a forgalmi a rendszám, és az autó számai megegyezzenek...

A licence dolog független attól, hogy hova nevezel...a lényeg, hogy streetben nincs lóvé, csak kupa...

De mivel nem fogod tudni megoldani, hogy legális utcai papíros legyen, szerintem előbb utóbb lesz aki bele fog kötni...

Tuti bevállalom a rendszámot, családtagom nevén lesz az autó, a számok stimmelnek, forgalmi is, minden be lesz fizetve rá.

Az tuti, hogy kisebb rizikó így közlekedni, mint ahogy eddig csináltam.

Link to comment
Megosztás:

De mivel nem fogod tudni megoldani, hogy legális utcai papíros legyen, szerintem előbb utóbb lesz aki bele fog kötni...

Pláne, hogy abba is belekötnek, ha nincs benne hátsó ülés, pedig az még a jogszabályok alapján sem számít súlycsökkentésnek.

Meg vicces, amikor a sima 1.4-es B-Corsánál rákérdeznek a nyitot gépháztetőnél, hogy hol a turbó... B)

Link to comment
Megosztás:

"eladó? Esetleg csereszerű dolog?

Mi és mennyire lett átalakítva FWD-hez? Visszaalakítható? Mert ebben ez lenne a lényeg"

B) ;) :blush: :D

hatt a képeken elnézve a széttrobbant difit nem hiszem hogy vissza alakithato masik f28 nélkül

gondolom embernek nem volt pénze ... olcsobb egy f20at rászurni mint venni egy f28 at .......

de a CS en nem néznek az emberek csak irnak ahogy nezem

Link to comment
Megosztás:

hatt a képeken elnézve a széttrobbant difit nem hiszem hogy vissza alakithato masik f28 nélkül

gondolom embernek nem volt pénze ... olcsobb egy f20at rászurni mint venni egy f28 at .......

de a CS en nem néznek az emberek csak irnak ahogy nezem

Már megint egy F28 van benne, ami nem reccsen.

4x4 még alászúrható. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.