Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egye fene... :D de tudjátok...én kb 11-ig éjfélig nem nagyon tok ott lenni...csak utána...

11re beállítunk Píístával pár sör meg egyéb itóka társaságában... he? ;)

Aztán éjfél után lépünk bulizni, ha olyan a helyzet B)

Ha Antiéknál party lesz az jó mert közel van. :blush: :lol:

Szerintem mi a hotelról beszélünk, de végülis magyarországon nincs nagy távolság :)

Link to comment
Megosztás:

B) :P

Mondjuk nem miden fuvar ilyen zsíros :lol: Vittem tegnap éjjel diósdra haza is egy ügyvédnőt, úgy bevolt baszcsizva mint állat ;) Nagy ignác utcából indultunk kb.. 300 méteren belül volt 10 cím hogy hová is akar menni, és a nagy találgatásban úgy kiszáradt hogy keresnem kellett egy kocsmát, erre mit találtam? a blaha sörözőt a blahán :blush: 30 ember volt bent olyan hajnal 1 körül és csak én és az ügyvédnő voltunk fehérek :) mondanom sem kell hogy azonnal jöttek felkérni táncra a nőcit amiből 10 perc alatt majdnem balhé lett :P bántam is hogy bementem, de lehet egy részegnek nemet mondani? :D Kerestem a menekülési útvonalakat végig, szóval ez annyira nem vlt jó, főleg végig a lába a műszerfalon, és egyszerre 2db cigit szívott :D kész felüdülés volt az m6 :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.