Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lóóriiii hallottam "jól" megy a Bossnak, veled minden rendben?

Délutános voltam a héten, igaz a hír 250 ember, abból 20 irodista ;) :blush: :D

Egy ideig van még melóm, de hiába vook ott 7 éve és ott végeztem a technikumot akkor is kirakhatnak. Voltak olyanok akik a kezdetektől voltak ott és azokat is kip*csázták, sőt akivel mentem a monitort venni őt is B) , egy kicsit elaludt szombat délután és lefényképezték még tavaly, ok megvolt és zzel az ürügy is. Magyarul nagy kakában vagyunk, hogy nem rendedlik az autókat.

Link to comment
Megosztás:

Délutános voltam a héten, igaz a hír 250 ember, abból 20 irodista ;) :blush: :D

Egy ideig van még melóm, de hiába vook ott 7 éve és ott végeztem a technikumot akkor is kirakhatnak. Voltak olyanok akik a kezdetektől voltak ott és azokat is kip*csázták, sőt akivel mentem a monitort venni őt is B) , egy kicsit elaludt szombat délután és lefényképezték még tavaly, ok megvolt és ezzel az ürügy is. Magyarul nagy kakában vagyunk, hogy nem rendelik az autókat.

Mi a vicces az első soron?

Akkor még nem lehet tudni hogy veled mi lesz?

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy idáig 3000-n voltunk (most kb. 2500), volt már eddig is leépítés, 1500-at akarnak, ebből max 50 irodista (többet nem fognak szerintem), aki meg melózik menjen a picsbe B) ;) :blush:

A seggnyalók maradnak, vagyis én nem biztos. Inkább dobjanak ki mint, hogy valakinek a lyukát nyaljam :D :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Mi a vicces az első soron?

Akkor még nem lehet tudni hogy veled mi lesz?

Az, hogy idáig 3000-n voltunk (most kb. 2500), volt már eddig is leépítés, 1500-at akarnak, ebből max 50 irodista (többet nem fognak szerintem), aki meg melózik menjen a picsbe B) ;) :blush:

A seggnyalók maradnak, vagyis én nem biztos. Inkább dobjanak ki mint, hogy valakinek a lyukát nyaljam :D :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.