Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha valakinek van 2 óra 3 perce, akkor ezt lesse meg...

Érdekes...

Az eleje kicsi pénzügyi...aztán érdekes dolgok az amcsik körül...kik is a világ urai...hogy manipulálnak országokat...

FED és az IMF gondolom

erröl idáig is tudni lehette

most épp gy nez ki hogy a vizmu eladását készitik épp elö ... érdekes ... de ugye azt mondjak csak a tulajdonukat mérik fel

és nem eladási célzattal ... és épp az IMF hitel után furi ......

de a filmet most szedem le meg nézem valamelyik nap

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek van 2 óra 3 perce, akkor ezt lesse meg...

Érdekes...

Az eleje kicsi pénzügyi...aztán érdekes dolgok az amcsik körül...kik is a világ urai...hogy manipulálnak országokat...

El akartam menni Lurdyzni+Camponázni, de inkább megnéztem. Egyszerűen kibebaszott nagy produkció. Pár olyan dologgal szembeszállnak amivel necces, úgyhogy inkább letöltöm saját gépre is, és terjeszteni fogom. Nagyon sokat tanultam belőle és nagyon betalált. Talán valami ilyesmi dolgok miatt nem viselek ékszereket, nincs bankhitelem, a multiktól való vásárlást próbálom kerülni és nem nézek tv-t sem. Nagyon jó ötlet a technika fejlődésének köszönhetően saját erőforrásokkal megoldani a kecóban a szükséges energiák előállítását külső források igénybevétele nélkül, de talán nem éri meg mindenkinek egyesével lefúrkálni a földbe. A BÉTen van egy cég, (régen Pannonplast volt, jelenlegi neve Pannergy) akik geotermikus energia előállítására álltak át, de most a cég piac szerinti értéke visszakerült oda ahonnan két éve indult klikk a grafikon akit érdekel - talán ha nem profitorientált cég lenne hanem pl a IMF hitelt (Üsd be gugliba hogy IMF hitel, és csak az első oldalon olvasd el a főcímeket: titkos, drága, fizetjük, nem mondják meg kik kapják, amúgy a bankok) odaadnák nekik egy az egyben, és nem lenne senki korrupt, egy az egyben megoldanák MO összes háztartásának brutál olcsó ellátását. (Paks is ezt csinálná alapvetően, csak közben az eladott és a megtermelt ár közti különbséget - profit - elteszik a nagyok (végülis a bankok) és fizetik belőle a háborúkat.

Na befejeztem B)

Köszi a linket!

http://www.thezeitgeistmovement.com/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.