Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nagyfaterokról inkább ne...+2lábbal jár, elesett, fájt a válla. megröntgenezték, elküldték gyógytornára, és közben elvolt törve a válla B)

Az én nagyapám 250-es vérnyomással nem vitték be,mert nincs hely a kórházban,kapott egy agyérgörcsöt,1 hónap múlva temettük.

Senkinek nem kívánom,azt a látványt,amikor az öregjét kikötözve látja egy ágyhoz gézzel,mert a nővér nem ér rá figyelni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az én nagyapám 250-es vérnyomással nem vitték be,mert nincs hely a kórházban,kapott egy agyérgörcsöt,1 hónap múlva temettük.

Senkinek nem kívánom,azt a látványt,amikor az öregjét kikötözve látja egy ágyhoz gézzel,mert a nővér nem ér rá figyelni! ;)

...csak orvoshoz ne kelljen menni... B)

azóta nem bírja felemelni a kezét...így se közlekedett egyszerűen...de mostmár csak 1kezét tudja használni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hát én ilyet még sosem mondtam...viszont valljuk be...van egy két igen gázos (nem csak Kadett, hanem mindenféle Opel) verda a minimeetjeinken, amikor kicsit szégyenlem, hogy opeles vagyok...Vagyis ez így nem igaz...mert szarok rájuk, de hogy tényleg mik jönnek mennek...hihetetlen...pénteken is jött egy opeles brigád...volt ott Kadett, Atra, Corsa... (Csak Veki nem... :P :P ), de hogy azoknak mindegyiknek minden eleme más színű volt talán...szakatt pusztulat szarok voltak...na ez a része szánalmas...főleg amikor ilyenkor még rá is lép a gázra...hagy recsegjen... :P ;)

Ajaj.. ez talán én voltam.. :blush:

A lökösöm még nincs lefújva.. (igaz, azért nem üt el olyan nagyon a sok kosz miatt meg pláne :D )

A kipufom kifújt.. azthittem a tűzkarinál, hát nem.. ahol összemegy a 2-1 be a hegesztés adta meg kicsit magát. de janóék, izé dinamiték gyors orvosolták, má kééész is..

(nah jóó.. gondolom,hogy nem rám gondoltál.. de nem hagyhattam ki.. vagy méééégis? B) :D )

Uhh bazz... biztos vagy te benne, hogy ez oldja, nem növeli a "feszült"séget? :lol: "Aranyos kislányok"...

Link to comment
Megosztás:

nemtom mit csodálkozol, tavaly télen pl ennél szennyezettebb volt a levegő ;)

csak azóta elfogadták az alacsonyabb értékű légszennyezettségi határértékeket,

nálunk van egész európában most a legalacsonyabb szinten :D Szal ne fossál,

nem halsz meg attól, hogy szép piros a térkép azon a honlapon :blush:

Link to comment
Megosztás:

nemtom mit csodálkozol, tavaly télen pl ennél szennyezettebb volt a levegő ;)

csak azóta elfogadták az alacsonyabb értékű légszennyezettségi határértékeket,

nálunk van egész európában most a legalacsonyabb szinten :D Szal ne fossál,

nem halsz meg attól, hogy szép piros a térkép azon a honlapon :blush:

Nyáron 40fokban senkit nem zavart? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.