Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csabi feleslegesen húzod fel magad...nekem is többszínű a Kadettem,sőt szakadt is,de én szeretem,aki nem akar nem néz rá,meg amúgy is kinyalhatja a seggem!van aki mindent tökéletesen csinál B) szarok a farmra,legyen neked is ez a mottód! ;)

Kicsit félre érted a helyzetet :blush: Se szakadt kadettről,se igénytelenségről nem volt szó......

Link to comment
Megosztás:

valaki mostmár töltse fel youtube-ra a pénteki felvételt ;)

Nincs felvétel....de azért az bitos hogy az ilyen hülye állatok miatt csesztettnek minket pénteken...ebben nem csak kadett,opel,hanem honda is bele tartozik...Mondjuk Zimával az élen,mert egyszerüen nem érti meg hogy ne a méygarázsba szúrja keresztbe.Majd ha meg fejbe verik,mint 2 ével ezelött pár embert,vagy össze törik a kocsiját akkor csodálkozás van...Nekem mindegy :blush: jó a campona is...csak ha innen átjön mindenki oda akkor ott se lesz hosszú életű a dolog.....

Pénteken annyit mondtak hogy amíg tud mindenki értelmesen viselkedni,nyugodtan lent lehet maradni......Gondolom az értelmes viselkedés az nem a keresztbe autózást jelenti B)

Link to comment
Megosztás:

Pénteken annyit mondtak hogy amíg tud mindenki értelmesen viselkedni,nyugodtan lent lehet maradni......Gondolom az értelmes viselkedés az nem a keresztbe autózást jelenti ;)

Gratulálok Zimának gondolom milyen nehéz lehet megérteni és nem keresztbe menni B)

Link to comment
Megosztás:

Nem kellene esetleg a BKV házatáján nézelődni picit?

Vagy a fuvarozók körmére nézni,hogy az 1000éves IFA és hasonlók mire kapnak ZK-t?

Kurvára telibesz@rom hogy páros vagy páratlan,ha már kifizetem a b@szott drága adót a kocsimért igenis járni fogok vele,akár dízel,akár benzines,ainek meg nem tetszik a szmog,költözzön vidékre.

Akárhogyis ez nem vicces. Biztos érdemes önkéntes magánnyugdij pénztárba küldeni a lóvét? B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem olyan nincs,amikor én kezdtem melózni nem volt kötelező.

Bár ahogy a mai egészségügy áll,nem is nagyon kell.

Pár hónapja végigkisértem nagyapám kezelését(halálba taszítását)a kórházban,tudnék mesélni micsoda állapotok vannak... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem olyan nincs,amikor én kezdtem melózni nem volt kötelező.

Bár ahogy a mai egészségügy áll,nem is nagyon kell.

Pár hónapja végigkisértem nagyapám kezelését(halálba taszítását)a kórházban,tudnék mesélni micsoda állapotok vannak... B)

nagyfaterokról inkább ne...+2lábbal jár, elesett, fájt a válla. megröntgenezték, elküldték gyógytornára, és közben elvolt törve a válla ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.