Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát én ilyet még sosem mondtam...viszont valljuk be...van egy két igen gázos (nem csak Kadett, hanem mindenféle Opel) verda a minimeetjeinken, amikor kicsit szégyenlem, hogy opeles vagyok...Vagyis ez így nem igaz...mert szarok rájuk, de hogy tényleg mik jönnek mennek...hihetetlen...pénteken is jött egy opeles brigád...volt ott Kadett, Atra, Corsa... (Csak Veki nem... :blush: :D ), de hogy azoknak mindegyiknek minden eleme más színű volt talán...szakatt pusztulat szarok voltak...na ez a része szánalmas...főleg amikor ilyenkor még rá is lép a gázra...hagy recsegjen... ;) B)

Ezt biztos Ákos szugggggggerálta beléd :lol: :) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt biztos Ákos szugggggggerálta beléd :blush: :D :lol: :)

nem...bár lehet, hogy én is örexek... B)

És itt viszont nem is arról van szó, hogy ha valakinek nincs pénze...mert sajnos sok ilyen emberke van, akinek nincs rá keret...de ez nem egyenlő az igénytelenséggel, ami iszonyatosan úrrá lett... ;)

Link to comment
Megosztás:

nem...bár lehet, hogy én is örexek... B)

És itt viszont nem is arról van szó, hogy ha valakinek nincs pénze...mert sajnos sok ilyen emberke van, akinek nincs rá keret...de ez nem egyenlő az igénytelenséggel, ami iszonyatosan úrrá lett... ;)

Még az igénytelenség sem gáz,ha nem tuningnak nevezzük :-) Nekem is lóg a lökös a vectrán,de nem mutogatom,hogy milyen faja optikai tuning...

Link to comment
Megosztás:

hát ezen azért elég sokan fennakadnának, főleg azzal együtt hogy unom már az állandó igénytelen Kadettosok dumát is de mind1 hadjuk is.

Mivan kislány kérsz Bacardi Breezert?

Szonik ezzel a dieseles történettel nagyon egyetértek!

Voltunk Mátrában Dzsíeszájjal, ma délután a 7éves LandRover nem indult, ott is hagyták de a pusztulatom pöccre B) Racce vezetett hazafelé vajonmiért

Link to comment
Megosztás:

Hát én ilyet még sosem mondtam...viszont valljuk be...van egy két igen gázos (nem csak Kadett, hanem mindenféle Opel) verda a minimeetjeinken, amikor kicsit szégyenlem, hogy opeles vagyok...Vagyis ez így nem igaz...mert szarok rájuk, de hogy tényleg mik jönnek mennek...hihetetlen...pénteken is jött egy opeles brigád...volt ott Kadett, Atra, Corsa... (Csak Veki nem... :blush: :D ), de hogy azoknak mindegyiknek minden eleme más színű volt talán...szakatt pusztulat szarok voltak...na ez a része szánalmas...főleg amikor ilyenkor még rá is lép a gázra...hagy recsegjen... ;) B)

Sajnos ilyet rengeteget látni főleg pénteken, ezért sem szeretik ha ott vagyunk lent a parkolóban a Lurdyban. Mondjuk az a Kadett Cabrio nagyon pusztulat volt és én égtem helyette. Legszívesebben 6-os szívlapáttal hókon bas.tam volna hogy ébredjen már fel a hülye gyerek. Nagyon ezt nem is érdemes ragozni.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ilyet rengeteget látni főleg pénteken, ezért sem szeretik ha ott vagyunk lent a parkolóban a Lurdyban. Mondjuk az a Kadett Cabrio nagyon pusztulat volt és én égtem helyette. Legszívesebben 6-os szívlapáttal hókon bas.tam volna hogy ébredjen már fel a hülye gyerek. Nagyon ezt nem is érdemes ragozni.

Rájöttem, te szeretsz panaszkodni B) ;) :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Mi vót pénteken ? B)

Mondtam neki hogy nem értem miért nem vesz 105e ért küszöböt :blush: ;) Meg mikor elment a kabrio kadett akkor is mondtam ezt azt...De hozzá tettem hogy tisztelet a kivételnek,meg azt is hogy 3 kivétel van talán.....de akár ki akármit mond ezt most is fent tartom...de ez vonatkozik a GSi-s társadalom nagy részére is,de talán az opelosok 70%-ra is...Nem igazán értem miért kell ezen megsértődni.......

Link to comment
Megosztás:

Mondtam neki hogy nem értem miért nem vesz 105e ért küszöböt :) ;) Meg mikor elment a kabrio kadett akkor is mondtam ezt azt...De hozzá tettem hogy tisztelet a kivételnek,meg azt is hogy 3 kivétel van talán.....de akár ki akármit mond ezt most is fent tartom...de ez vonatkozik a GSi-s társadalom nagy részére is,de talán az opelosok 70%-ra is...Nem igazán értem miért kell ezen megsértődni.......

Áhámmmhám B)

Persze, amikor SárgaZoli barátnőjét kell csesztetni, akkor megy a duma :blush: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.