Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi van Szomszi...azóta ezen rágod magad??? ;) :P Úgy eltűntél péntek óta, hogy azt hittem bajod lett a sok élménytől... :blush:

hát ezen azért elég sokan fennakadnának, főleg azzal együtt hogy unom már az állandó igénytelen Kadettosok dumát is de mind1 hadjuk is.

Szombaton reggel már mentem bagamérra bontósat játszani utána meg vidékre és nemrég érkeztem meg csak a géphez.

Nagyon köszi még egyzser az élményautókását iszonyatosan jó ahogy megy az a veki. Bár sok viszonyítási alapom nincs de nekem jó lenne így is, legalábbis míg hozzá nem szoknék tuti :D. Igen hatásosan indúl el öszkerékkel az autó, semmi reszelés az első kerekek felől és egyhelyben állás, hanem mint a puskagolyó B) Elviselnék egy ilyet de ez számomra csak álom marad :) . Egy dolog viszont nagyon fura: mitöl ugrál olyan gyorsan a fordulatszámmérő? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért a többeiknek is mesélhetnél arról, hogy milyen házibuliban voltatok elsőként B) ;)

kis ház kb 100 ember de vártak még 100at, mindenhol furcsa kinézetű fiatalok...egy srác egy törött nyakú borosüvegből kínálta a lányt h igyon és alig érthetően annyit tudott mondani h én haraptam le a nyakát :blush:

jött egy lány, táncolva elmondta h milyen jó a buli és ő ilyen laza ismerkedős csak épp nem szólt a zene

ezalatt a többi kiabált h ottttt szipuuuuuznak oootttttt szipuuuuznak :lol:

:D

Link to comment
Megosztás:

kis ház kb 100 ember de vártak még 100at, mindenhol furcsa kinézetű fiatalok...egy srác egy törött nyakú borosüvegből kínálta a lányt h igyon és alig érthetően annyit tudott mondani h én haraptam le a nyakát B)

jött egy lány, táncolva elmondta h milyen jó a buli és ő ilyen laza ismerkedős csak épp nem szólt a zene

ezalatt a többi kiabált h ottttt szipuuuuuznak oootttttt szipuuuuznak :blush:

;)

jah az kimaradt h mi bevásároltunk a házibulira és mikor eldöntöttük h eljövünk gyorsan elkezdtem meginni a készletet -mert loptak is belőle - ennek köszönhetően lett a berugás :D

Link to comment
Megosztás:

kis ház kb 100 ember de vártak még 100at, mindenhol furcsa kinézetű fiatalok...egy srác egy törött nyakú borosüvegből kínálta a lányt h igyon és alig érthetően annyit tudott mondani h én haraptam le a nyakát B)

jött egy lány, táncolva elmondta h milyen jó a buli és ő ilyen laza ismerkedős csak épp nem szólt a zene

ezalatt a többi kiabált h ottttt szipuuuuuznak oootttttt szipuuuuznak :blush:

;)

Áhhh le vagy maradva, mert >>>> http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=458294 :D :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

hát ezen azért elég sokan fennakadnának, főleg azzal együtt hogy unom már az állandó igénytelen Kadettosok dumát is de mind1 hadjuk is.

Hát én ilyet még sosem mondtam...viszont valljuk be...van egy két igen gázos (nem csak Kadett, hanem mindenféle Opel) verda a minimeetjeinken, amikor kicsit szégyenlem, hogy opeles vagyok...Vagyis ez így nem igaz...mert szarok rájuk, de hogy tényleg mik jönnek mennek...hihetetlen...pénteken is jött egy opeles brigád...volt ott Kadett, Atra, Corsa... (Csak Veki nem... :blush: :D ), de hogy azoknak mindegyiknek minden eleme más színű volt talán...szakatt pusztulat szarok voltak...na ez a része szánalmas...főleg amikor ilyenkor még rá is lép a gázra...hagy recsegjen... ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.