Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

lassan én is itt tartok.....bc szerint 13 alá nehezen megy....napi számláló is 350 körül kezd világitani....hajjajjj

norbi akkor ott valami nagyon nem jó ! A Lambdád tutko??? mert nekem akkor volt ilyen hororr! huzd le egy tank erejéig azt nézdmeg ugy is!

Link to comment
Megosztás:

Annyira azért nem nehéz...baszott dugók vannak Bp-n amiről ti még hallani sem hallotok a messzi vidéken... :)

Komolyan mindjárt sírok! :rolleyes:

Csak röhögni tudok a sok pestin,amikor bambán állnak a dugóban és meg sem próbálnak kerülő úton menekülni.Néhány szemfüles van azért.

Pl szentmihályi este 5 körül.Ázsia után jobbra be a tecsoig,aztán a parkolón keresztül levágható vagy 500m,pont az a két lámpa,ami a dugót okozza.

De egyébként leviszlek kecsóra reggel 8kor és délután 5kor.El sem hinnéd milyen szép sorok vannak ott is.Persze nem ilyen nagyok,de azért ott is el lehet ücsörögni a kocsiban,ha nem menekülsz kis utcákon keresztül.

Nekem is 8-9 körül eszik a corsa,mert ugye dugó,másrészt idegesít a sok tötymörgő! :)

Link to comment
Megosztás:

ja nekem ez jutott én ilyen gyépés vagyok. Bár a youtobe-on ha meglátnátok ezt röhögnétek rajta és király lennek de így nem megnézve tudjátok miről beszéltek.

Vegyél egy pakk sört, főzess Vandával vacsit és hívj át, akkor nem leszel gyépés halbékamókusmajomivadék :rolleyes:

(Amúgy megnéztem a videot)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.