Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát én meg kezdtem elgondolkozni hogy kell e nekem az astra :rolleyes: itt áll a garázsban, idén mentem vele kb 1000 km-t, ezért meg kár. Nagyon kár. Tudom mennyi munkám van benne, meg fájna is szívem eladni, de hhoz hogy csak nézzem kihasználatlanság miatt a garázsban... :) Nem tudom mit csináljak. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel... de nem tudom inkább nem is mondtam semmit.

adok érte egy kabriot :D az még évi 1000et sem megy :)

kellett volna nézni rá vmi hobbi biztosítást akkor jobban megérné fentartani :)

Link to comment
Megosztás:

hát én meg kezdtem elgondolkozni hogy kell e nekem az astra :rolleyes: itt áll a garázsban, idén mentem vele kb 1000 km-t, ezért meg kár. Nagyon kár. Tudom mennyi munkám van benne, meg fájna is szívem eladni, de hhoz hogy csak nézzem kihasználatlanság miatt a garázsban... :) Nem tudom mit csináljak. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel... de nem tudom inkább nem is mondtam semmit.

Használjad... :)

Link to comment
Megosztás:

hát én meg kezdtem elgondolkozni hogy kell e nekem az astra :) itt áll a garázsban, idén mentem vele kb 1000 km-t, ezért meg kár. Nagyon kár. Tudom mennyi munkám van benne, meg fájna is szívem eladni, de hhoz hogy csak nézzem kihasználatlanság miatt a garázsban... :D Nem tudom mit csináljak. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel... de nem tudom inkább nem is mondtam semmit.

:D :)

Akarsz egy Corsát helyette? :rolleyes:

Nekem meg néha egy nagy autó hiányzik, de én is sajnálnám... :)

Link to comment
Megosztás:

kellett volna nézni rá vmi hobbi biztosítást akkor jobban megérné fentartani :rolleyes:

Nem kell a múltidő, még mindig megérné hobbibiztit kötni rá. Én tegnap fizettem be a GTE-re, most lett 25 éves így átesett hobbiautó kategóriából youngtimerbe, és így már csak évi 13700Ft+egy ezrest kell rá fizetnem :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell a múltidő, még mindig megérné hobbibiztit kötni rá. Én tegnap fizettem be a GTE-re, most lett 25 éves így átesett hobbiautó kategóriából youngtimerbe, és így már csak évi 13700Ft+egy ezrest kell rá fizetnem :rolleyes:

de fel kell mondani a régit :)

egyébként a generali csak 9800 lett volna a 14000es allianz helyett :) én se váltottam :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.