Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyik ajtómon sincs fólia mégsem vizes soha arra semmi

Laci4!

Nekem nincs fólia és mégsem ázik be a térképtartó. Nem lehet, hogy az ablak maradt nyitva résnyire?

Amúgy még a tükörnél érzékeny a beázásra.

:rolleyes:

Én is ezen filóztam, hogy eddig nem volt ilyen.. most mi a szent.. tól?!

Pedig már jó pár napja ott az a térkép, nem volt vizes egyszer se..

Nah majd megskubizom jobban, folyamatosan. Lehet most is le kellene mennem.. de ilyen időben nincs kedvem :)

Este úgyis megyek melózni, lehet majd akkor megnézem(igaz nem kocsival megyek, de elmegyek mellette :))

Link to comment
Megosztás:

Eldugultak a vízkifolyók sztem.

Ez látod lehet..csak mert végig gondoltam.. ha nyitva lett volna résnyire az ablak, akkor nem csak alúl lenne vizes.. hanem a "kartámász" rész is..

Bár ha már annyira állna benne a viz, akkor az ajtó meg alul a műanyag között is le kellene folynia asszem..(egyszer kiömlött egy kis energi drink.. az kifolyt orrán száján a kesztyütartóból...)

Nah majd ha megint vizes lesz, majd lekapom és megszakértem mi a szitu :S

Viktor: a kárpitot rögzítő bolhákból vagy mikből, már nem emlékszem pontosan mi,hogy tartja, általában szokott raktáron lenni?

Link to comment
Megosztás:

Ez látod lehet..csak mert végig gondoltam.. ha nyitva lett volna résnyire az ablak, akkor nem csak alúl lenne vizes.. hanem a "kartámász" rész is..

Bár ha már annyira állna benne a viz, akkor az ajtó meg alul a műanyag között is le kellene folynia asszem..(egyszer kiömlött egy kis energi drink.. az kifolyt orrán száján a kesztyütartóból...)

Nah majd ha megint vizes lesz, majd lekapom és megszakértem mi a szitu :S

Viktor: a kárpitot rögzítő bolhákból vagy mikből, már nem emlékszem pontosan mi,hogy tartja, általában szokott raktáron lenni?

Ja szokott lenni én is veszek náluk mindíg, de szerintem gyárit vegyél mert az utángyártott csak egy leszedést bír :rolleyes:

Egy ajtó hoz egy piros kell a többi fehér, a piros a zárógomb alatt van.

Link to comment
Megosztás:

hát én meg kezdtem elgondolkozni hogy kell e nekem az astra :rolleyes: itt áll a garázsban, idén mentem vele kb 1000 km-t, ezért meg kár. Nagyon kár. Tudom mennyi munkám van benne, meg fájna is szívem eladni, de hhoz hogy csak nézzem kihasználatlanság miatt a garázsban... :) Nem tudom mit csináljak. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel... de nem tudom inkább nem is mondtam semmit.

Link to comment
Megosztás:

Az én véleményemet ismered. :)

Ha úgy érzed, akkor meg kell hirdetni és kiderül, hogy milyen lesz a visszhangja.

Ha így nem, akkor a saját motorjával, de tuti, hogy el lehet adni azt az autót.

Épp az előbb beszéltünk erről egy sör mellett. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát én meg kezdtem elgondolkozni hogy kell e nekem az astra :rolleyes: itt áll a garázsban, idén mentem vele kb 1000 km-t, ezért meg kár. Nagyon kár. Tudom mennyi munkám van benne, meg fájna is szívem eladni, de hhoz hogy csak nézzem kihasználatlanság miatt a garázsban... :) Nem tudom mit csináljak. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel... de nem tudom inkább nem is mondtam semmit.

Hozd be kecsóra,majd mi jól megautózatjuk a lelkét! :)

Link to comment
Megosztás:

hát én meg kezdtem elgondolkozni hogy kell e nekem az astra :rolleyes: itt áll a garázsban, idén mentem vele kb 1000 km-t, ezért meg kár. Nagyon kár. Tudom mennyi munkám van benne, meg fájna is szívem eladni, de hhoz hogy csak nézzem kihasználatlanság miatt a garázsban... :) Nem tudom mit csináljak. Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel... de nem tudom inkább nem is mondtam semmit.

Csere? :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.