Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez eddig rendben, de mér kell két helyzetjelző izzó? :rolleyes:

Csakmert 21/5Wost találtam LEDesben, de 5W-os pirosat eddig még sehol.

Valaki 5let? :)

Nekem is ilyen lámpám van.

Az 5 wattos helyére maszek led izzó van berakva, a szélsőbe crom-os pitos sima 21/5W-s (ez kifakult :) ).

A tolatónál kell hekkelni, hogy belemenjen a cromos.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ilyen lámpám van.

Az 5 wattos helyére maszek led izzó van berakva, a szélsőbe crom-os pitos sima 21/5W-s (ez kifakult :) ).

A tolatónál kell hekkelni, hogy belemenjen a cromos.

Aham... értem...

és esetleg tudnál nekem hekkelni, ill hekkeltetni 2db ilyen 5Wos helyére menőt? Vagy esetleg valami rajzot, fényképet küldeni hogy hogyan van megoldva? :)

Szerk.: Amúgy krómból, én eddig csak sárgát láttam, 21/5ös pirosat még soha... sőt pirosat sem...

Lehet hogy Diadem lesz ebből... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Aham... értem...

és esetleg tudnál nekem hekkelni, ill hekkeltetni 2db ilyen 5Wos helyére menőt? Vagy esetleg valami rajzot, fényképet küldeni hogy hogyan van megoldva? :)

Szerk.: Amúgy krómból, én eddig csak sárgát láttam, 21/5ös pirosat még soha... sőt pirosat sem...

Lehet hogy Diadem lesz ebből... :rolleyes:

Az 5 Wattos úgy van hekkelve, hogy kitörve a búra négy led, elé előtét ellenállás, a maradék hézag kinyomva tömítővel.

A cromos 21/5-s vaterán van egy egy hondás srácnak, a nevét elfelejtettem, de a 60-től 10 km-re lakik Pusztamonostoron asszem.

Link to comment
Megosztás:

Soha ne nem értettem ezt a "soha nem fogom eladni dolgot"....dehogynem...majd egyszer csak máshogy gondolja mindenki...

Ha jobban megnézed, nem azt írtam hogy soha nem, hanem azt hogy jövő év végéig biztos nem. :)

Német íbéjezésben tudnál nekem segíteni? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ne magyarázzátok! :rolleyes:

Anti is családi bevásárlós kocsit vett,meg Racce is,rólad nem is beszélve!Lesz azon még vonóhorog is! :)

Majd mikor menneka szőlőbe,,, nyomatni a melót bár Antiból nemnézem ki hogy ért a szőlöhöz :) :) Max a levit szereti , de a kocsikhoz azé sokkal több tehetsége van az 100% :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.