Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem anno 2-3 éve volt egy VW Scirocco-m ami 80-as évjáratu volt és elakarták lopni! (Szépen megvolt csinálva Aranymetál fényezés.....stb)Az volt a mák,hogy beszereltem egy drótnélküli mikrofont és tisztán hallottam,hogy ül valaki a kocsiban! Kulccsal nyitották ki és kisebb kárral megúsztam de sacc. 3perc alatt értem le a kocsihoz és már indítgatták!!!!!!!

Elakartam kapni az 1iket de gyorsabban szaladt nálam! (Szerencséjére)

Ha elkapom akkor ma börtönben ülök!!!!!!!!!! :lol:

Pont a régebbi kocsikat viszik mert szerintem könyebb ellopni és nem sokban van riasztó !!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Bp XI kerből.

Árultam az autót, meg volt hirdetve és meg is nézték már.

Nem gondolok semmire, de....

Védelmek deaktiválva voltak, csak pár napra hagytam ott, gondoltam a ház elől csak nem viszik el.

Még hogy öreg autót nem lopnak :lol:

Na ezért nem szabad házhoz hívni a vevőket! Én is árulom az Astrát, de "megtekinthető telefonon egyeztetett helyszínen"!!! :?

Link to comment
Megosztás:

Szemfüles vagyok! :(

Tutira, észrevenném! Általában soha nem tartja a tempómat senki. Ha mégis, akkor mégjobban odalépek. :twisted:

Nem akarok kukac lenni, de rendszám alapján is meg tudnak keresni.Szóval szvsz. ez veszettfejszenyele dolog.

S, az ilyen idősebb megbugázott gépek szvsz. néhány órán belül egy-két bontó polcán díszelegnek, alkatrészenként.A kasztni pedig a motorblokkal együtt bezúzásra kerül.Sajnos ez a realitás. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Laci ne vetíts már plz :wink:

ad1 fingom nem volt a klubról, gsim sem volt és a c16se astrámmal a szthmihályin kb 5x mentem el igen csúful melletted, mert kullogtál..... :lol:

SRY de így van.

ad2 hidd L ha akarnak követni és azt akarják ne vedd észre nem fogod.

nekem 2es számú melóhelyem miatt x napon át néztek,stb... és sszesen 1x tünt fel, akkor is azért mert kb reggel óta a seggemben volt a kocsika :wink:

projekted hogy áll amúgy?

Link to comment
Megosztás:

Ha akarom nem követnek! :) Ha valaki kicsit is hosszabban a seggemben van az már gyanús. Főleg, ha hazafelé. Persze a rendszám az OK. De most pl. garázsban van az autó, hétvégén anyámék telkén, néha meg Újpesten. Persze, ha valamit nagyon akarnak, úgyis elérik... :roll:

Geri,

A projekt? Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük! :lol:

2 volt ami már nagyon majdnem, de aztán mégsem. Most megint van egy azt hiszem ez lesz a nyerő! :wink:

Te mikor gurulsz már?

Link to comment
Megosztás:

hidd L báttya, ha úgy akarnak követni nem veszed észre :wink:

elyenekről tunnék mesélni, de nem tehetem :?

mikor gurulok?

ecsém le vagyol maradva... mióta gurulok...

igaz nem egy hitman, de már majd' 2 hete alattam a bringa és már majdnem benne van 2e km :lol:

és sötétben tiszta wrx lámpám one :) :(

[right:ea2238bd45]http://wessyde.uw.hu/DSCF1700.jpg[/right:ea2238bd45]

Link to comment
Megosztás:

Követés : baromi 1 szerű :lol:

Ha gyanakszol akkor az első utcán balra majd ha jön utánad akkor jobbra (A lényeg hogy céltalanul menj jobbra és balra 1-2 utcát)mindezt nyugodtan nem száguldozva. Ha még az sem elég akkor valahol lassíts és parkolj le 1 picit figyelve,hogy mit csinál a másik. Majd motor indít és hirtelen ritmusváltással padlógáz és tipli :)

:wink:

Link to comment
Megosztás:

Lopott kadett ügyében.....Kaptam közben egy telefont (sajnos nem tudom kitől, de köszönöm nagyon), hogy vagy az autómat, vagy egy ehhez nagyon hasonlót láttak kőbányán a harmat u környékén.

Rendőröknek szóltam, egyenlőre semmi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.