Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kedves Mindenki!

tisztázzunk valamit ha már a felületesen kialakított gondolatoknál tartunk.

1.6 milliónál járok az excel szerint amt az utolsó fél évben alig vezettem mert már annyira tele volt vele a *szom

ez tiszta alkatrész és munkadíj ár.

ebből a "tuning" : 400e

semmi sem lett "tuningolva" amíg nem volt meg a vezérlés csere, új gumi, tömítések, és még ezer olyan dolog ami ahhoz kell hogy műszakilag biztonságos legyen.

egyenként került be az a rengeteg tuning elem mindig hogy ne lehessen az hogy a biztonság rovására megy.

de valahogy mégis mindig valami tönkrebas*zódott.

Ákosnak igaza van, túl nyújtózkodtam csak éppen senkinek sem ilyen kicsi a gsi ágya mint az enyém. Ne hiszem el hogy nektek ugyanígy mindennap tönkre ment valami.

Az meg hogy ti nem osztottátok meg itt másokkal hogy mi bajotok van az talán nem az én hibám. Jöttem mindig tanácsokért, segítségért hát ne haragudjatok.

Csaba, majd megbeszéljük a dolgot ha komolyan gondolod.

Mellékesen pénteken kivittem a vevőhöz az autót és minden jól ment , meg akarja venni, le kell papírozni és a lököst visszarakni és viszi.

Köszi azért Kösze !

én amit írtam, azt nem sértésnek szántam...

amugy idén jüliusig nekem is minden baja volt az autónak, csak én nem írtam be ide..., de ha akarod átdobom neked az excel táblázatomat, de rosszkedved lesz tőle... azóta azért jó, mert mindent kicseréltettem ami elromlott,/ elromolhatott...

cserébe azóta nem romlott el semmi :rolleyes:

csak minnyá olajat kő cserélnem...

Link to comment
Megosztás:

Látod minden reggel amikor leugrik az aldiba kenyéréééé??? :rolleyes: :) :)

Na, azóta többet tudok.

Már 4 éve nem lett megbontva a motor és teljesen alkalmas hétköznapi használatra.

Nem maximális teljesítményre van hangolva a motor. Ezért csak 260 ló és nem 280 felett. :)

A teljes fordulatszámtartományban erős, lehet 5-ben 50-el is menni vele.

Ehhez a teljesítményhez elég volt 284-es szívó és 276-os kipufógótengely.

Persze nagyobb szelepemelés, stb...

A hengerfej komolyan átalakítva, 35mm-es szívószelepek és 30mm-es kipufogószelepekkel.

vkwjzvoh.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na, azóta többet tudok.

Már 4 éve nem lett megbontva a motor és teljesen alkalmas hétköznapi használatra.

Nem maximális teljesítményre van hangolva a motor. Ezért csak 260 ló és nem 280 felett. :)

A teljes fordulatszámtartományban erős, lehet 5-ben 50-el is menni vele.

Ehhez a teljesítményhez elég volt 284-es szívó és 276-os kipufógótengely.

Persze nagyobb szelepemelés, stb...

A hengerfej komolyan átalakítva, 35mm-es szívószelepek és 30mm-es kipufogószelepekkel.

http://s11b.directupload.net/images/081214/vkwjzvoh.jpg

remélem Diny ezt is bontja majd valamikor és akkor a mocira vevő lennék :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na, azóta többet tudok.

Már 4 éve nem lett megbontva a motor és teljesen alkalmas hétköznapi használatra.

Nem maximális teljesítményre van hangolva a motor. Ezért csak 260 ló és nem 280 felett. :)

A teljes fordulatszámtartományban erős, lehet 5-ben 50-el is menni vele.

Ehhez a teljesítményhez elég volt 284-es szívó és 276-os kipufógótengely.

Persze nagyobb szelepemelés, stb...

A hengerfej komolyan átalakítva, 35mm-es szívószelepek és 30mm-es kipufogószelepekkel.

http://s11b.directupload.net/images/081214/vkwjzvoh.jpg

Azta, jól látom hogy a szívócsonkok hátramennek teljesen a lemezig és ott van a légszűrő? :)

Azé szívó motorból 260ló dícséretes... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja és ne menjünk messze,ha Hada Laci kivesz az autójából minden pluszt,és oda adja 900ért,már akkor jobban jár bárki......Én nem láttam a kocsiját,csak Te áradoztál róla,ez alapján gondolom :) :rolleyes: :)

én ismerem a Lacit,nagyon jó haverom...na az a GSI tényleg egyben van,nem nagyon van itthon még egy ilyen! ez tuti.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.