Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez egy Böhm Motorsport féle C20XE ®.

A tulaja (Andreas Blank) tudja hogy mit csinál, nagyon komoly motorokat épít.

Amit Sonique leírt, az nagyjából helytáll, tehát hagyományos szívó-tuning.

De felületedzett, könnyített, centírozott főtengely és egyéb okosságok is vannak benne.

Egyébként könnyebb kasztniba akarják majd rakni a motort és akkor nem azért fog menni, mert Kadett, hanem mert Corsa! :rolleyes:

Ennyiből simán lehet építeni egy 500+LE-s LET-et.

Link to comment
Megosztás:

kedves Mindenki!

tisztázzunk valamit ha már a felületesen kialakított gondolatoknál tartunk.

1.6 milliónál járok az excel szerint amt az utolsó fél évben alig vezettem mert már annyira tele volt vele a *szom

ez tiszta alkatrész és munkadíj ár.

ebből a "tuning" : 400e

semmi sem lett "tuningolva" amíg nem volt meg a vezérlés csere, új gumi, tömítések, és még ezer olyan dolog ami ahhoz kell hogy műszakilag biztonságos legyen.

egyenként került be az a rengeteg tuning elem mindig hogy ne lehessen az hogy a biztonság rovására megy.

de valahogy mégis mindig valami tönkrebas*zódott.

Ákosnak igaza van, túl nyújtózkodtam csak éppen senkinek sem ilyen kicsi a gsi ágya mint az enyém. Ne hiszem el hogy nektek ugyanígy mindennap tönkre ment valami.

Az meg hogy ti nem osztottátok meg itt másokkal hogy mi bajotok van az talán nem az én hibám. Jöttem mindig tanácsokért, segítségért hát ne haragudjatok.

Csaba, majd megbeszéljük a dolgot ha komolyan gondolod.

Mellékesen pénteken kivittem a vevőhöz az autót és minden jól ment , meg akarja venni, le kell papírozni és a lököst visszarakni és viszi.

Köszi azért Kösze !

Link to comment
Megosztás:

Voltam péntek este OMV-n miután Anti megparancsolta hogy mindenkinek azonnal el kell hagynia a Spar parkolót. Hallottam is a baromállat hogy b@sztaneki a Kerepesin, de a kútra nem jött be. Nagyon sok lett a fogyim, 9.4. Tegnap reggel meg lementem Balcsira de már fel is jöttem. Nem bánom hogy nem szondáztattak meg hazafelé, mert reggel félhatkor úgy kértek meg menjek má haza mer zárna a kocsma :rolleyes:

Nagyon jó a kocsim, veszettjól megy, tök stabil, és igazából szeretem is, nem kéne nekem fűnyírómotoros új f0s hitelre.

Link to comment
Megosztás:

Voltam péntek este OMV-n miután Anti megparancsolta hogy mindenkinek azonnal el kell hagynia a Spar parkolót. Hallottam is a baromállat hogy b@sztaneki a Kerepesin, de a kútra nem jött be.

hát ha szólsz, hogy ott vagy biztos bemegyünk... :rolleyes: Egész este csak ott szúrtam el egyetlen egyszer... :) :) A spar parkolóban kibeba..ott hideg volt...és már fél órája ott álltunk...ezért volt parancs az indulásra...de ne aggódj nem maradtál le semmiről...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.