Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

töltöttem be fagyállót, írtam is asszem...

benzint is írtam; sokszor tankoltam bele hasonlóan és sosem volt semmi baja, 4-5 litert fel kell hogy vegyen boldogan. nemde?!

a lököst Csoki műanyagoztatta össze a vassal régebben még, jól szolgált eddig pedig volt leszedve nem 1x... márciusban utoljára mikor a bőrt cseréltem. akkor is jól fel lett rakva... passzolom a kérdést.

rendben érjen akkor a 200e ft-os bőr 100at, érjen az 50e-es angel 20at, a ritka és működő elektromos tető-hátsó ablaktörlő motor 20at, a létező és működő ködlámpa 10et, a nem rohadó kasztni nullát ( ?! ) a felni és gumi mondjuk 50-et együtt, az új gátlók 50 helyett 20at, a kuplung szett 70 helyett 30at, nincs értelme sorolni meg nyilván ezek olyan árak amik mindenkinek relatívak és nem meghatározhatóak de könyörgöm miért érne ez az autó ugyanannyit mint azok a hulladékok amikben 30e km alatt nem cseréltek olajat 127x átfordult a km órájuk, lóg a futóművük, rohadnak mindenütt, alvázvédőt sosem láttak katalizátort hírből ismerik csak, hörögnek a kipufogóik 110 db -en ... stb

tudom hogy nem tökéletes ez sem de akkor fölöslegesen törődtem vele eddig ?! és ugyanannyit értem volna vele mintha mindennap letiltattam volna hidegen vagy épp nem cseréltem volna benne olajat vagy alkatrészeket... ?!

olvashatja a srác a fórumot nyugodtan, mondtam hogy nem zsákba macskát adok neki, megkapja az összes csergős számlát is aztán jöhet reklamálni hogy hú ennél sokkal jobb állapotú autók vannak...

nem muszáj megvennie sem, csak akkor nekem kell rendbe raknom és már nincs miből és értelmét sem látom...

Öntöttél bele fagyállót 3 hét után........

Ha láttál volna benzin tankot belőlről akkor nem hagynád hogy 4L benzin legyen benne....Ott már az AC se tud rendesen szívni.......Arról nem beszélve,hogy felszívja a rengeteg koszt,eltömődik a szűrő,majd nem kap a kocsi elég benzint...Te meg kicserélsz megint mindent........ :rolleyes:

Lacee nekem mindegy,csak azt nem értem hogy miből gondolod hogy a Te autók különb bármelyiknél ami fent van?Úgy sem tudlak meggyőzni,meg nem is akarlak...De szerintem rajtad kívül mindenki úgy gondolkodik mint Én...De ne menjünk messze B Csabi kocsija 650volt,és mikor megvette 100x különb volt mint a Tied.......Hidd el szerencséd van egy egyáltalán érdekel valakit,Te meg addig húzod az időt míg vesz másikat....Mert választék van bőven :)

Link to comment
Megosztás:

1.5 éve csak így tankoltam hogy 45-48 literek mentek bele... sosem szívott fel koszt, és a benzin szűrőt is cseréltem. De elhiszem hogy el tud tömődni.

Én nem állítom hogy az autóm egy csoda és hogy minden GSI-nél különb de akkor kérdem megint, fölöslegesen cseréltem ki rajta mindent és raktam bele ennyi pénzt, ugyanolyan állapotban lenne mint a többi 600e Ft-os ? Nem hirdetem álmodozó 1.2 millióért ...

Az hogy a Csaba kocsija annyiba került az egy dolog, Te is adhatnád a tiedet 650-ért és jól járna vele valaki. Ő vett egy jól teljesítő motort jó áron.Nem tudom hogy milyen a felszereltsége és az állapota a többit illetően...

A Hada Laci autója meg valóban jó de ő meg 600 alatt vette ha jól emlékszem. Sőt...

Szintén gondoskodott az autóról és igényesen rendbe rakta.

Én is ezt tettem 2 évig csak nem tudom minek...

Én nem húzom az időt, már 3 szor odaadtam volna a srácnak ha beindult volna aznap épp vagy nem mondta volna le az ő szerelője.

Öntöttél bele fagyállót 3 hét után........

Ha láttál volna benzin tankot belőlről akkor nem hagynád hogy 4L benzin legyen benne....Ott már az AC se tud rendesen szívni.......Arról nem beszélve,hogy felszívja a rengeteg koszt,eltömődik a szűrő,majd nem kap a kocsi elég benzint...Te meg kicserélsz megint mindent........ :rolleyes:

Lacee nekem mindegy,csak azt nem értem hogy miből gondolod hogy a Te autók különb bármelyiknél ami fent van?Úgy sem tudlak meggyőzni,meg nem is akarlak...De szerintem rajtad kívül mindenki úgy gondolkodik mint Én...De ne menjünk messze B Csabi kocsija 650volt,és mikor megvette 100x különb volt mint a Tied.......Hidd el szerencséd van egy egyáltalán érdekel valakit,Te meg addig húzod az időt míg vesz másikat....Mert választék van bőven :)

Link to comment
Megosztás:

Coupe-nak igazat adok abban, hogy a tank alja több év használat után tele van trugyival, és fel tudja szívni az AC. Ha a tank kiürül majd indítózol akkor az AC üresen jár és sokkal előbb tönkre megy. Nekem télen nyáron fagyálló van benne, mert nem csak fagyás ellen van hanem, keni a vízpumpát és KORRÓZIÓ gátló, ami nagyon fontos, mert a víz és a vízkő nagyon megeszi az alu és főleg az acél alkatrészeket.

Link to comment
Megosztás:

Én nem állítom hogy az autóm egy csoda és hogy minden GSI-nél különb de akkor kérdem megint, fölöslegesen cseréltem ki rajta mindent és raktam bele ennyi pénzt, ugyanolyan állapotban lenne mint a többi 600e Ft-os ? Nem hirdetem álmodozó 1.2 millióért ...

Az hogy a Csaba kocsija annyiba került az egy dolog, Te is adhatnád a tiedet 650-ért és jól járna vele valaki. Ő vett egy jól teljesítő motort jó áron.Nem tudom hogy milyen a felszereltsége és az állapota a többit illetően...

Honnan tudod hogy ők nem cseréltek ki rajta mindent????Elmentél legalább 2 megnézni?

Ugyanaz mint a mint a Tied,csak nincs benne 2 lufi "bőr",meg klíma....magyarországi,szinte sérülés mentes,patika állapot :)

Adhatnám 650ért,el is vinnék még aznap,de nem adom... :rolleyes:

Rengeteg GSi van fent irreálisan magas áron,és nem is fogják tudni eladni...ha folyamatosan nézed a hirdetéseket,akkor láthatod hogy azok az autók amik fent voltak 900ért 3-6hónapja most 650-750ért vannak fent......És lesznek még fent olcsóbban is.......

Link to comment
Megosztás:

Igazaból nekem csak az tűnt fel, hogy van egy komoly vevőd aki meg akarja venni az autót, te eladni és mégis tojsz rá.. nagyon sok ember örülne egy vevőnek aki tényleg meg akarja venni a kocsiját főleg tél előtt... Szóval ha a helyedbe lennék akkor éjszaka addig reszelném amig másnap le tud menni a vevőhöz.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted valóban kicseréltek azokon 1.5 millió értékben alkatrészeket ? Mert én próbáltam előtérbe helyezni a megbízhatóságot és egy gagyi 100e ft-os hifire is 2 év után jutottam el...

még jó h nem adod 650ért... nincs ezzel semmi baj.

tudom, én is nézem az árakat mindennap...

Lanti, én nem habozom és nem tojok rá de napközben dolgozom este meg se szerszámom se fényem nem volt semmire, mellesleg pénzem se, csere alkatrészem se semmi...

reszelhetem én éjszaka de érdekes lesz műanyagot heggeszteni az utcán hőpisztoly nélkül... meg injektorokat cserélni alkatrész nélkül. Meg szervópumpát cserélni , pumpa nélkül... stb

nem tehetek róla és valszeg a srác sem h a szerelője nem tudott fogadni amikor mindketten ráértünk.

Honnan tudod hogy ők nem cseréltek ki rajta mindent????Elmentél legalább 2 megnézni?

Ugyanaz mint a mint a Tied,csak nincs benne 2 lufi "bőr",meg klíma....magyarországi,szinte sérülés mentes,patika állapot :)

Adhatnám 650ért,el is vinnék még aznap,de nem adom... :rolleyes:

Rengeteg GSi van fent irreálisan magas áron,és nem is fogják tudni eladni...ha folyamatosan nézed a hirdetéseket,akkor láthatod hogy azok az autók amik fent voltak 900ért 3-6hónapja most 650-750ért vannak fent......És lesznek még fent olcsóbban is.......

Link to comment
Megosztás:

Szerinted valóban kicseréltek azokon 1.5 millió értékben alkatrészeket ? Mert én próbáltam előtérbe helyezni a megbízhatóságot és egy gagyi 100e ft-os hifire is 2 év után jutottam el...

még jó h nem adod 650ért... nincs ezzel semmi baj.

tudom, én is nézem az árakat mindennap...

Lanti, én nem habozom és nem tojok rá de napközben dolgozom este meg se szerszámom se fényem nem volt semmire, mellesleg pénzem se, csere alkatrészem se semmi...

reszelhetem én éjszaka de érdekes lesz műanyagot heggeszteni az utcán hőpisztoly nélkül... meg injektorokat cserélni alkatrész nélkül. Meg szervópumpát cserélni , pumpa nélkül... stb

nem tehetek róla és valszeg a srác sem h a szerelője nem tudott fogadni amikor mindketten ráértünk.

Akármit mondunk úgy is az ellenkezőjét csinálod,és mindent megmagyarázol...Ezért sincs értelme ennek a beszélgetésnek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De ne menjünk messze B Csabi kocsija 650volt,és mikor megvette 100x különb volt mint a Tied.......

670 volt zenével együtt :) :D Most is ugyanolyan jó állapotban van a két első gátló kivételével :rolleyes:

Vagy 2 hete meghirdettem az enyémet a használtautón 800,000Ft irányárba, csak kíváncsiságból 1 napot volt fönt és jönni akartak érte, 750 000-ért látatlanba, persze ki tudja, lehet ha igazán el akarná adni az ember kutyát nem érdekelné :)

Laci akkor járnál a legjobban, persze ha nem veszi meg az a valaki, ha beszámoltatnád valamelyik Opel kereskedésben, gondolom úgy is venni akarsz valami másikat, persze használta gondoltam!

ui: Ma elutaltam a lóvét remélem visszakékülök :)

Link to comment
Megosztás:

Sosem értettem miért vagyok én mindig a hülye...

az hogy ma így parkoltam egyértelműen az én hibám senki sem állít mást.

az hogy az egész leszakadt és nem csak a koptató azt nem tudom be saját magamnak.

ezekszerint akkor mégis én tettem mindent tönkre rajta és csak kifogásokat keresek.

hát jó...veszekedni nem fogok azt minek, de hogy az ellenkezőjét csinálnám mindennek... o.O

Csaba, beszámíttatnám akár... de amíg nem rendeződtek vele a dolgok addig csak töprenghetek ezen.

Akármit mondunk úgy is az ellenkezőjét csinálod,és mindent megmagyarázol...Ezért sincs értelme ennek a beszélgetésnek :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Sosem értettem miért vagyok én mindig a hülye...

az hogy ma így parkoltam egyértelműen az én hibám senki sem állít mást.

az hogy az egész leszakadt és nem csak a koptató azt nem tudom be saját magamnak.

ezekszerint akkor mégis én tettem mindent tönkre rajta és csak kifogásokat keresek.

hát jó...veszekedni nem fogok azt minek, de hogy az ellenkezőjét csinálnám mindennek... o.O

Csaba, beszámíttatnám akár... de amíg nem rendeződtek vele a dolgok addig csak töprenghetek ezen.

Azért elég érdekes hogy rajtad kivül,elég kevesen panaszkodtak ennyit mint Te :)

Ha attól jobban érzed magad hogy nem te vagy a hibás a lökösért,és sok másért....Akkor nem Te vagy a hibás...Nekem mindegy :)

Olvass vissza 100-200oldalt és rájössz hogy igazam van,de ha nem az se baj :) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért elég érdekes hogy rajtad kivül,elég kevesen panaszkodtak ennyit mint Te :)

Ha attól jobban érzed magad hogy nem te vagy a hibás a lökösért,és sok másért....Akkor nem Te vagy a hibás...Nekem mindegy :)

Olvass vissza 100-200oldalt és rájössz hogy igazam van,de ha nem az se baj :) :rolleyes:

jajjj má, ne báncsad má!

Nincs Ő olyan anyagi helyzetben mint Te vagy én, hogy mindig a legjobbat akkor amikor kell kicseréje, megvegye, megoldja...

Szegény ember vizzel főz...

Laci csak 1 hibát követett el ezzel az autóval, mikor GSI-t vett és eladta a Astra F 1.4 ét. kicsit túlnyújtózkodott mint amekkora a takarója...

:D

Link to comment
Megosztás:

Hát ki kéne nézni a 16-ba...majd összegyűlünk, és vagy át kéne kúszni az ÖMV-re, vagy felhívom a sejátosokat, és elregélik, hogy hova menjünk...

Amúgy az Ivecónál múlt héten is volt kpm a szakadó esőben... :)

Ezért is inkább telefonálj,mert ha nem muszáj,akkor nem mennék az OMW közelébe :) :) Elég egy cím is,oda találunk :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.