Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ETC?

Az én ETC-m nem működik (van analóg beépített a lábamban az jobb :)) soha nem is működött, viszont a jelenséget talán tavasz óta figyeltem meg először. Lehet, hogy most jött elő valami sz@r vele? :)

A gond az, hogy nem tudom szándékosan reprodukálni a hibát igy nem lesz egyszerű megtalálni hol bújt bele az ördög :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az én ETC-m nem működik (van analóg beépített a lábamban az jobb :)) soha nem is működött, viszont a jelenséget talán tavasz óta figyeltem meg először. Lehet, hogy most jött elő valami sz@r vele? :)

A gond az, hogy nem tudom szándékosan reprodukálni a hibát igy nem lesz egyszerű megtalálni hol bújt bele az ördög :rolleyes:

Esetleg pillangó szelep állás figyelő mikrokapcsoló. Gyújtáselosztó fedél nem lehet párás?

Link to comment
Megosztás:

:)

mikor megyünk egy kört? jövöhéten csak hétfőn kedden dolgozom utána már ezévben csak két ünnep közötti htfőn és kedden. igencsak ráérek majd :rolleyes:

Viszlek, ne aggódj...megígértem... :) Hogy holnap hogy lesz még nem tudom...lehet nem megyek ki...mert lassan 3 napja nem találkoztunk a Dettivel...

A mókát meg úgy sem úszod meg... :)

Link to comment
Megosztás:

Az én ETC-m nem működik (van analóg beépített a lábamban az jobb :)) soha nem is működött, viszont a jelenséget talán tavasz óta figyeltem meg először. Lehet, hogy most jött elő valami sz@r vele? :)

A gond az, hogy nem tudom szándékosan reprodukálni a hibát igy nem lesz egyszerű megtalálni hol bújt bele az ördög :rolleyes:

Attól hogy nem működik a stekkert nyugodttan lehuzhatod róla mint itt sokan már megtették :) mondjuk enyém működik még , de lehet leszedem róla , unom hogy kikell kapcsolni indítás után :D

Link to comment
Megosztás:

nos

ma beindult "istenáldása"

20 perc alatt beértem vele melóba azért, hogy innen könnyebb lenne kivinni a vevőhöz ma este mint otthonról a dugón át. Mert elvben ma viszem ki.

na mondom király minden ######a.

beállok itt a parkolóba finoman és hallom hogy a koptató leért halkan, na akkor visszatolatok egészen lassan. hallom hogy recseg...

leszakadt az eleje kompletten.

- kiszakadt a ködlámpa és vezetékelése

- kiszakadt a vaskonzolból a lökhárító,

- a hűtőrács kitört teljesen

- rendszámkeret eltört, rendszám kiesett

- mellékesen a hátsó rendszám is leesett ... nemtom mé

Link to comment
Megosztás:

nos

ma beindult "istenáldása"

20 perc alatt beértem vele melóba azért, hogy innen könnyebb lenne kivinni a vevőhöz ma este mint otthonról a dugón át. Mert elvben ma viszem ki.

na mondom király minden ######a.

beállok itt a parkolóba finoman és hallom hogy a koptató leért halkan, na akkor visszatolatok egészen lassan. hallom hogy recseg...

leszakadt az eleje kompletten.

- kiszakadt a ködlámpa és vezetékelése

- kiszakadt a vaskonzolból a lökhárító,

- a hűtőrács kitört teljesen

- rendszámkeret eltört, rendszám kiesett

- mellékesen a hátsó rendszám is leesett ... nemtom mé

BAZEEEEEEEEEEEEE LACI! Tényleg jobb lessz ha eladod! Rossz ómen neked az a kocsi! :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

há hogy rohadna meg, eladni sem lehet, ... most vigyem ki így az arcnak hogy tessék itt van le van szakadva az eleje ...

de fogadjunk hogy délután már be se fog indulni.

én eladnám ha tudnám.

BAZEEEEEEEEEEEEE LACI! Tényleg jobb lessz ha eladod! Rossz ómen neked az a kocsi! :rolleyes: :)
Link to comment
Megosztás:

3-400.000 -et nem kell engednem e miatt az árából.

De amennyit akar annyit engedek neki csak vinné már.

amúgy egy műanyagos összekaszálja 10-20ból.

de lehet haver is megcsinálja olcsóbban nem is ez zavar hanem hogy ezzel mindig van valami

egyébként a vevő mit tud a kocsiról ? a szívásokat mondtad neki vagy csak itt olvassa ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

tudja hogy nem tökéletes de több pénz áll benne mint a legtöbb társában ( nem a klubbosokra gondolok )

azt is mondtam neki hogy számoljon vele hogy egy GSI-n mindig tönkre megy valami ez általános.

Azt mondta ezzel tisztában van majd vigyáz rá.

aztán lehet olvassa a fórumot is... de nem érdekel igazából, jobbat nem talál nagyon szerintem... még így sem.

egyébként a vevő mit tud a kocsiról ? a szívásokat mondtad neki vagy csak itt olvassa ? :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.