Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Enyim ma meg a Patyingernél alszik...

biztos miattam :) :rolleyes: :) :)

egész jol elkéstem ma a melohelyröl egyszerüen semmire nem keltem fel qrva fáradt voltam ... azért sok hogy agusztos ota 30 napbol 30at melozom ..

11 kor keltem ... szoval ezer sorry ... hivtalak de nem vetted fel ... aztan ki volt kapcsolva ...

na udv

szét tudtak szedni minden rendben ??

Link to comment
Megosztás:

biztos miattam :D :rolleyes: :) :)

egész jol elkéstem ma a melohelyröl egyszerüen semmire nem keltem fel qrva fáradt voltam ... azért sok hogy agusztos ota 30 napbol 30at melozom ..

11 kor keltem ... szoval ezer sorry ... hivtalak de nem vetted fel ... aztan ki volt kapcsolva ...

na udv

szét tudtak szedni minden rendben ??

Gondoltam, hogy bealudtál...csomóan hívtak reggel, így kikapcsoltam...Detti beteg, úgyhogy otthon voltam vele...kikapcsoltam a telóm, hogy tudjon aludni...no meg én is... :D :D

Amúgy meg tudtak csinálni mindent...reggel már csak bele kell önteni az olajat a mociba...

Jah...és tényleg hibátlan az alja is az autónak... :)

Link to comment
Megosztás:

Ugyanezt mondta XXXRay ma telefonba, de akkor miért csak hidegen csinálná, miért csak a 2-3.-ik sarokig és miért csak néha? :rolleyes:

Azért nézz be a gázpedál alá, hátha egy kóláspalack van alatta, amit a második sarokig összetiporsz, de reggelre

visszanyeri az alakját :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.