Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap Patyi jól kiműtötte a kinyomócsapágyat. A zsear új INA elfosta magát két hét alatt. Látszik hogy új és kerreg ha tekered. - 15ezer :rolleyes:

Öröm az ürömben hogy viszont így kiderült hogy a fékcső is úgy volt tré ahogy volt balelől, még szerencse hogy náluk derült ki és nem 200ról fékezve...

Motor viszont nagyon jó lett, enni lehet az aljáról még mindig. Ja, és az uccsó fogyim 8.4 lett.

Link to comment
Megosztás:

A generátoros piroslámpás hibáknál érdemes ám átnézni, hogy jók e a testkábelek a kasztnira....nekem pl azért csináltam...

Érdemes rá odafigyelni mert egyszer csak arra leszel figyelmes,hogy izzik a kuplungbowden.

Mert az marad az egyetlen test a motor és a kasztni között.

Link to comment
Megosztás:

mikó mész te kéccázza ? :) :)

Tegnap Patyi jól kiműtötte a kinyomócsapágyat. A zsear új INA elfosta magát két hét alatt. Látszik hogy új és kerreg ha tekered. - 15ezer :rolleyes:

Öröm az ürömben hogy viszont így kiderült hogy a fékcső is úgy volt tré ahogy volt balelől, még szerencse hogy náluk derült ki és nem 200ról fékezve...

Motor viszont nagyon jó lett, enni lehet az aljáról még mindig. Ja, és az uccsó fogyim 8.4 lett.

Link to comment
Megosztás:

Érdemes rá odafigyelni mert egyszer csak arra leszel figyelmes,hogy izzik a kuplungbowden.

Mert az marad az egyetlen test a motor és a kasztni között.

Régi autóknál... újaknál már a motor kábelkötegében égnek el a testvezetékek :rolleyes:

De amúgy tényleg érdemes ellenőrizni a testkábelt, mielőtt a generátornak nekiesik valaki :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom, hogy újabb XE-nél van egy ilyen motorvédelem beépítve, hogy hidegen nem engedi 2000 fölé.

Viszont a töltésjelzőt nem magyarázza, de lehet, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Lehet, hogy az ékszíj kezd elnyúlni.

Na ilyen korlátozás nincsen benne.Pláne Rediében,ő már ezt tesztelte Blitzen is. :rolleyes: :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.