Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ha ezt Jocco meg Stefááááánk meglátja, lesz sírás rívás... :P :D :D

Tudod ezzel az a baj, hogy majd jönnek arcosokodnának, de ha szólmnék nekik,hogy na öcsém gyertek bevetés és inni kell mindegyik nyulbéla lenne , szal igazából....sztem jobb ha bőrvan a fogukon :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Racce itt még azt hitte h valami jó nővel volt az éjszaka

Itt már rájött h nem jó nővel volt,de a tekintetéből ítélve Albert is bejött neki - aminek ő nagyon örül :D

Egyet sajnálnék a helyetekben , hogy lemaradttatoka s zombat estéről mert iszonyat jót buliztunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért a többi piszkos részletre nem lennénk kiváncsiak...mit is csináltak a srácok ott a heverőn... :D :D

Amúgy rögtön eszembe jutott a "Férj és férj" című film... :D ;)

:P :D jaja nekem is,téényleg veheheheee :D phhúú,nagyon kemény egy este volt.....vadásztuk a madarakat Xray-el,az ujjatlantrikós gyerek volt a legkeményebb

:P

Link to comment
Megosztás:

:D ;) jaja nekem is,téényleg veheheheee :D phhúú,nagyon kemény egy este volt.....vadásztuk a madarakat Xray-el,az ujjatlantrikós gyerek volt a legkeményebb

:P

Kimentünk Raccéval,,, kicsit levegőzni amég Albi csajozott bent,,,,, jött a helyi terminátor trikóba,,,, dinyévala hóna alatt...... nyomta ott a férfinemiszerv@gyereket ... megindultunk Raccéval befele mi is dinnyékkel .... a keménycsávó: álljatok félre álljatok félre..... :P :D :D Pedíg mi békés tekinetttel mentünk befelé! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.