Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerintem elég gyengusz lehet az a 150 gyia ehhez az kasznihoz.

a fehér meg pont rosszul áll neki, feketében mondjuk ütős már!

a formája az elég baráti.

Hát nem gyorsulási kocsit keresek ha ilyet nézegetek, de viszont ahhoz elég szerintem a 150 paci hogy kényelmesen lehessen autózni vele! Igazából ennyiért nem tudom lehet e venni hasonló felszereltségű kocsit, nem valószínű :D

Formája nekem is nagyon tetszik, igazi családi autó, legalábbis számomra ;)

Link to comment
Megosztás:

az okés is csak hát hamár 2.2 -es biztit fizetnél akkor legalább repesszen még porontyokkal is.

bár lassúnak ezt sem mondanám.

amúgy családinak én is ilyet vennék ha tehetném csak metálszürke vagy feketében.

lehet ebből egy dízel lenne a legjobb... :D

Hát nem gyorsulási kocsit keresek ha ilyet nézegetek, de viszont ahhoz elég szerintem a 150 paci hogy kényelmesen lehessen autózni vele! Igazából ennyiért nem tudom lehet e venni hasonló felszereltségű kocsit, nem valószínű ;)

Formája nekem is nagyon tetszik, igazi családi autó, legalábbis számomra :P

Link to comment
Megosztás:

az okés is csak hát hamár 2.2 -es biztit fizetnél akkor legalább repesszen még porontyokkal is.

bár lassúnak ezt sem mondanám.

amúgy családinak én is ilyet vennék ha tehetném csak metálszürke vagy feketében.

lehet ebből egy dízel lenne a legjobb... :D

Diesel nekem nem kell, az traktorba való moci! A 2.2-es motorral szereltet igazából a nyomaték miatt nézegetem, de próbáltam már ki 1.6-ost is és meglepően jól ment, szerintem beleülnék egy 1.8-ba is. Nekem is a szürke és a fekete jön be a legjobban!

Link to comment
Megosztás:

tartós lenne az, csak ma az emberiség 99% a elfelejtette, hogy hogyis kell vezetni, bánni egy dieseel motorral...

jár hozzánk egy amibe 300 e van, ő tudja hogy mi fán terem az autóhasználat.

Így van, a diesel nagyobb odafigyelést igényel, de ahogy haverom mondaná, -az autót nem a km teszi tönkre, hanem a gazdája :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor összesítve a dolgokat, erőműlátogatás után Antiékkal , Viktorékkal,Melindáékkal ebédeltünk a paksi halászcsárdában. Már ott ekzdtük a a butulást sösörözéssel A kaja után elbucsizkodttunk a többiektől és kezdetét vette a tura , irány tecsó és feltankoltunk sörrel fütyülős barackal és hasonló finomságokkal, hazaértünk és neki is estünk sörözés pálinka zene :D Aztán mikor betermeltük a cuccot beleértva az 5 éves anyósféle házipáleszt is elindultunk portyázni :D kikötöttünk az Agóra pressoban ahol viszki sör nemtudom mennyi sör volt meg visszki de nagyon beb@sztunk :D Sört sörkövetett , rövid rövidet :D És egész jól lebutultunk :D Aztán benéztünk a bongóba de egy rakás sz@r volt... így Kisétáltunk a Tropicana kluba, ahol iszonyatjó zenével de annál balf@szabb dj vel volt megáldva a hely . Racce akart kérni egy Spankox számot mikor a dj meglátta az előadót elkerekedett a szeme Jó elről ennyit Szét denszeltük a bucinkat és ugy hajnal 3 felé majdnem 4 kézláb jöttünk haza psze mattosan. Nem is maradtt ela hatás fejfájás égőgyomor stb stb ami az iylen bulik után szokott lenni!

Hála isten Kriszta megmentett minket... Egy nagyon finom ebéddel :P Husileves, rántotthusi karfiol, krumpilipüré (Albert kérése) franciasali. Külön köszönet Racce barátomnak , hogy mikor seggrészegen megláttam a volt feleségem , és szét akartam ütni az arcát , kicibált a helységből :D ;) Abertnek is köszi ezt a flesss hétvégét! :P Szal nagyon nagyon od@b@szós buli volt KÖSZI SRÁCOK! csak kár hogy nem lehet ilyen minden hétvégén! És akkor pár kép a msánapról :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.