Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

"A megállás tilalmára

15. § (1) bekezdés a) pont 40. § (5) bekezdés a), c), d), e), f), g), h), i), j), l), m) pont

30 000 Ft"

legközelebb leszarom, hogy ki nem akar kiállni a fosával mert észrevesznek...most is csak 3X mondtam, hogy menjünk (még akkor is amikor mondtam, hogy írkálnak valamit...)de mindenki lehurrogott...(igen...valóban én álltam fordítva, de nekem tényleg nem rémlik ilyen, hogy azt tilos...tudom a jogszabályok nem ismerete nem mentség...ráadásul a cetlin az áll, hogy tilosban parkoltam...holott nem... :D csak épp fordítva ;) ...)

Na mindegy...leszarom...ha valóban így van kicsengetem, de legközelebb ha ilyen van, én odamegyek, beülök, és megyek szépen... :P

Link to comment
Megosztás:

40. § (1) Járművel megállni - ha közúti jelzésből vagy a (2)-(5) bekezdés rendelkezéséből más nem következik - csak az úttest menetirány szerinti jobb szélén, azzal párhuzamosan, egy sorban szabad. A megállást irányjelzéssel jelezni kell.

(2) Egyirányú forgalmi úton az úttest bal szélén - ha közúti jelzésből más nem következik - akkor szabad megállni, ha a jármű mellett az úttest jobb széléig mérve legalább 5,5 méter szélességű hely marad.

Itt viszont külön kiemelt parkolórészről van szó, nem simán az út mentén való megállásról...bár lehet ez is lényegtelen...

na mindegy...húzok aludni...

Link to comment
Megosztás:

"A megállás tilalmára

15. § (1) bekezdés a) pont 40. § (5) bekezdés a), c), d), e), f), g), h), i), j), l), m) pont

30 000 Ft"

legközelebb leszarom, hogy ki nem akar kiállni a fosával mert észrevesznek...most is csak 3X mondtam, hogy menjünk (még akkor is amikor mondtam, hogy írkálnak valamit...)de mindenki lehurrogott...(igen...valóban én álltam fordítva, de nekem tényleg nem rémlik ilyen, hogy azt tilos...tudom a jogszabályok nem ismerete nem mentség...ráadásul a cetlin az áll, hogy tilosban parkoltam...holott nem... :D csak épp fordítva ;) ...)

Na mindegy...leszarom...ha valóban így van kicsengetem, de legközelebb ha ilyen van, én odamegyek, beülök, és megyek szépen... :D

Megb@sztak 30ropira? :P

Ui: vettem csövet a homasitában,nagyon ász!70mm-es belső,5mm vastag gumicső és fém burkolat is van rajta.Sokkal jobb,mint a gyári megoldás és olcsóbb is!Nem 7E,hanem csak 1500Ft.

Link to comment
Megosztás:

40. § (1) Járművel megállni - ha közúti jelzésből vagy a (2)-(5) bekezdés rendelkezéséből más nem következik - csak az úttest menetirány szerinti jobb szélén, azzal párhuzamosan, egy sorban szabad. A megállást irányjelzéssel jelezni kell.

(2) Egyirányú forgalmi úton az úttest bal szélén - ha közúti jelzésből más nem következik - akkor szabad megállni, ha a jármű mellett az úttest jobb széléig mérve legalább 5,5 méter szélességű hely marad.

Itt viszont külön kiemelt parkolórészről van szó, nem simán az út mentén való megállásról...bár lehet ez is lényegtelen...

na mindegy...húzok aludni...

na ez a nagy szarbaszás, mi is szembe álltunk meg végül is de a parkolóban, még jó hogy nem kaptam mer akkor tényleg nem mentem volna többet oda. Pláne hogy ki se tudnám fizetni. Azon a rendőrön látszott hogy élvezi hogy b@szogathat másokat, a többi mind tök normális volt.

Link to comment
Megosztás:

40. § (1) Járművel megállni - ha közúti jelzésből vagy a (2)-(5) bekezdés rendelkezéséből más nem következik - csak az úttest menetirány szerinti jobb szélén, azzal párhuzamosan, egy sorban szabad. A megállást irányjelzéssel jelezni kell.

(2) Egyirányú forgalmi úton az úttest bal szélén - ha közúti jelzésből más nem következik - akkor szabad megállni, ha a jármű mellett az úttest jobb széléig mérve legalább 5,5 méter szélességű hely marad.

Itt viszont külön kiemelt parkolórészről van szó, nem simán az út mentén való megállásról...bár lehet ez is lényegtelen...

na mindegy...húzok aludni...

Jaja, ezt egyébként sokan nem tudják. Gondolom a parkolórész is az út szélén volt kijelölve.

Link to comment
Megosztás:

cimborám 5 ajtós f astrájába került volna ma be a Delphi olajos gátló előre, vacsi új.

no de az normális ha a gátlót összelehet nyomni kézzel akár 10-20x is ??? :D ;)

gyanus a dolog nagyon.

vagy rakjuk be és a párszáz kiló alatt majd bekeménydne? :P

Link to comment
Megosztás:

legközelebb leszarom, hogy ki nem akar kiállni a fosával mert észrevesznek...most is csak 3X mondtam, hogy menjünk (még akkor is amikor mondtam, hogy írkálnak valamit...)de mindenki lehurrogott...(igen...valóban én álltam fordítva, de nekem tényleg nem rémlik ilyen, hogy azt tilos...tudom a jogszabályok nem ismerete nem mentség...ráadásul a cetlin az áll, hogy tilosban parkoltam...holott nem... :D csak épp fordítva ;) ...)

Na mindegy...leszarom...ha valóban így van kicsengetem, de legközelebb ha ilyen van, én odamegyek, beülök, és megyek szépen... :P

Ne fogd rám,mondtam hogy menjetek el :D Különben is Ervin a hibás,mert ha nem mondja hogy szívjunk el még egy cigit,akkor nincs semmi...és különben is Te is mondtad hogy ne álljunk a kocsikhoz.... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.