Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Remélem megoldódott az indítási problémáim, mert az elosztót leszedtem és kitakarítottam, az egész csupa pára volt.

A réz érintkezőket megpucoltam, megcsiszoltam, de szerintem csereérett az elosztó és a rotor (ezekből gyárit vegyek vagy jó az utángyártott is?).

Találtam benne törött műanyag darabokat amit nem toom micsoda :D

Elosztófedélből bőven jó az utángyártott, de rotorból vehetsz nyugodtan Boscht, mert nem drága.

Én is így szoktam venni őket.

Link to comment
Megosztás:

bassza meg az a rendőr aki azt méri mennyivel közelítem meg a sineket....amikor átmentem rajtuk akkor voltam 50-nél...egyetlen reményem h az elöttemlevőt kapták le és engem csak akkor láttak mikor már átértem....3 lábú lézeres volt...most várhatom a levelt...az egyik cimbora 3 hónapra rá kapta meg :D

Link to comment
Megosztás:

bassza meg az a rendőr aki azt méri mennyivel közelítem meg a sineket....amikor átmentem rajtuk akkor voltam 50-nél...egyetlen reményem h az elöttemlevőt kapták le és engem csak akkor láttak mikor már átértem....3 lábú lézeres volt...most várhatom a levelt...az egyik cimbora 3 hónapra rá kapta meg :D

Mostanság egyre több új helyen méricskélnek... Egér úton aki szokott néha közlekedni, város felé a második vasúti felüljáró

tövéből is szoktak mostanság lőni, csak utsó pillanatban észrevehetőek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.