Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

amatőrök....ugye Lanti??? Nekem sem volt soha semmi gondom ilyesmivel... :P

Mert Te csak a látszatra költöttél..... :D

Emlékszem mikor kitaláltad hogy eladod:"Ki kellene görgöztettni a 4felnit,mert tojás mind,ki kellene cserélni a szilenteket,gömbfejeket mert kuka mind,le kellene fényezni a sárvédőt belül,mert ugye nem ér bele,de azért a festéket leszedte,ki kellene lakatolni a tornyokat,mert szét vannak szakadva :D :D :D Most kb ennyi jutott eszembe ;)

ui:ja meg a hátsó futóműben sem ártana szétnézni,mivel a kerék kb 3 centit mozog oldalra :D

Link to comment
Megosztás:

Specification Sidewall Radius Diameter Circumference Revs/km Difference

215/40-17 86mm 302mm 604mm 1897mm 527 0.0%

205/40-17 82mm 298mm 596mm 1872mm 534 -1.3%

Specification Sidewall Radius Diameter Circumference Revs/km Difference

225/40-18 90mm 319mm 637mm 2002mm 500 0.0%

205/40-17 82mm 298mm 596mm 1872mm 534 -6.5%

Link to comment
Megosztás:

Mert Te csak a látszatra költöttél..... :D

Emlékszem mikor kitaláltad hogy eladod:"Ki kellene görgöztettni a 4felnit,mert tojás mind,ki kellene cserélni a szilenteket,gömbfejeket mert kuka mind,le kellene fényezni a sárvédőt belül,mert ugye nem ér bele,de azért a festéket leszedte,ki kellene lakatolni a tornyokat,mert szét vannak szakadva :P :D :D Most kb ennyi jutott eszembe ;)

ui:ja meg a hátsó futóműben sem ártana szétnézni,mivel a kerék kb 3 centit mozog oldalra :D

Ezekkel a dolgokkal csak saját magát győzködte, hogy könnyebb legyen eladni. :D

Link to comment
Megosztás:

Mert Te csak a látszatra költöttél..... :D

Emlékszem mikor kitaláltad hogy eladod:"Ki kellene görgöztettni a 4felnit,mert tojás mind,ki kellene cserélni a szilenteket,gömbfejeket mert kuka mind,le kellene fényezni a sárvédőt belül,mert ugye nem ér bele,de azért a festéket leszedte,ki kellene lakatolni a tornyokat,mert szét vannak szakadva :D :D :P Most kb ennyi jutott eszembe ;)

ui:ja meg a hátsó futóműben sem ártana szétnézni,mivel a kerék kb 3 centit mozog oldalra :D

...kicsit mozgott az üveg is benne...soroljuk mééééééééég... :P :D

Link to comment
Megosztás:

...nemfékeztem mert talán szarabb lett volna ha nem anno mint a biciklinél megrántottam a kormányt felfelé :D ;) :P Reflexből tudod utána jót röhögtem magamon mondom ez biztos segített! :D :D

Te, az ujjad hegye nem világít? Nem hazafelé indultál volna? :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mert Te csak a látszatra költöttél..... :D

Emlékszem mikor kitaláltad hogy eladod:"Ki kellene görgöztettni a 4felnit,mert tojás mind,ki kellene cserélni a szilenteket,gömbfejeket mert kuka mind,le kellene fényezni a sárvédőt belül,mert ugye nem ér bele,de azért a festéket leszedte,ki kellene lakatolni a tornyokat,mert szét vannak szakadva :P :D :D Most kb ennyi jutott eszembe ;)

ui:ja meg a hátsó futóműben sem ártana szétnézni,mivel a kerék kb 3 centit mozog oldalra :D

dekemény vagy.. akkor is etalon! :D

Link to comment
Megosztás:

;) :P

Viszont ennek autóformája is van.... :P :D :D :D

Beáldoztam a szépséget a légellenállás oltárán. :D

viszont megy...és ez nem csak egy ideiglenes állapot :D

Amennyivel előbb odaérek, annyival több időt lehet a szerelésre fordítani.

Izgalamas és közben még tanulsz is... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amennyivel előbb odaérek, annyival több időt lehet a szerelésre fordítani.

Izgalamas és közben még tanulsz is... :D :D

na nemáááááááá :D Ugyanígy voltam én is anno baxottul ment ,,, de baxottul sokat szereltem ;) :P Bár A te Calid csaknem ilyen már! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.